Menu

نمایش خبر

برنامه‌های آموزشی فرهنگ‌سرای امید اعلام شد
/ دسته ها: همه اخبار, کارگاه

برگزاری بیش از 10 دوره آموزشی در رشته‌های مختلف

برنامه‌های آموزشی فرهنگ‌سرای امید اعلام شد

فرهنگ‌سرای امید کلاس‌های آموزشی خود در بهار 1400 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای امید، ثبت‌نام کلاس‌های آموزشی این فرهنگ‌سرا در دو بخش دوره‌های حضوری و آنلاین ویژه بهار 1400 آغاز شد.
فرهنگ‌سرای امید به منظور ایجاد فرصت آموزشی برابر بدون محدودیت زمانی و مکانی کلاس‌های آموزشی متنوعی را در بهار 1400 تدارک دیده است که برنامه آن به اطلاع علاقه‌مندان می‌رسد.
برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا این دوره‌های آموزشی به دو صورت حضوری و آنلاین برنامه‌ریزی شده و زیر نظر اساتید مجرب و توانمند برگزار می‌شود.
از جمله دوره‌های آموزشی فرهنگ‌سرای امید می‌توان به کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی و دروس تقویتی مقاطع مختلف تحصیلی اشاره کرد. با نزدیک شدن به خردادماه و فصل امتحانات پایان سال تحصیلی، بسیاری از خانواده‌ها نگران کلاس‌های آموزشی فرزندان خود هستند. فرهنگ‌سرای امید با بهره‌گیری از اساتید مجرب، این دغدغه شهروندان را برطرف کرده است.
هنرهای خانگی و تجسمی دیگر کلاسی است که در فرهنگ‌سرای امید برنامه‌ریزی شده است. بانوان و علاقه‌مندانی که قصد یادگیری رشته‌های مختلف هنری را دارند می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند.
آموزش‌های عمومی کودکان دیگر دوره آموزشی است که در فرهنگ‌سرای امید تدارک دیده شده است. هم‌چنین در کلاس‌های مشاوره و مهارت زندگی، انتخاب همسر، مهارت‌های زندگی مشترک، تربیت فرزند و ... آموزش داده می‌شود.
کلاس‌های علوم قرآنی، مهارت‌های ورزشی و موسیقی دیگر کلاس‌هایی است که برای علاقه‌مندان برنامه‌ریزی شده است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های فرهنگ‌سرای امید (33302591 و 33302590) تماس بگیرند. همچنین ثبت‌نام اینترنتی در کلاس‌های آموزشی از طریق سایت edu.farhangihonari.ir فراهم شده است.

Print
597 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان