Menu

نمایش خبر

«استرس و کرونا» سوژه نشست مجازی فرهنگ‎سرای اندیشه شد
/ دسته ها: همه اخبار, کارگاه

«استرس و کرونا» سوژه نشست مجازی فرهنگ‎سرای اندیشه شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 7 و فرهنگ‎سرای اندیشه، ویروس کرونا تاثیرات بسیار زیادی بر روی زندگی مردم سراسر دنیا داشته است. این ویروس در عین حال که بسیاری از تجمعات را به تعطیلی کشاند، تاثیرات زیادی نیز بر زندگی مردم در کشورمان داشت.

در این بین، یکی از چالش‌هایی که همراه با ویروس کرونا بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار داد استرس مبتلا شدن به این ویروس بود. حال سوال اساسی اینجاست که چگونه می‌توان استرس مبتلا شدن به این بیماری را مدیریت کرد؟
فرهنگ‎سرای اندیشه در جدیدترین برنامه از سری گفت‌وگوهای تصویری خود که در فضای مجازی پخش می‌شود، سراغ این سوژه رفته و ضمن بررسی روان‌شناختی، به موضوع مهم استرس و تاثیرات مخرب آن در روزهای کرونایی پاسخ داده است.
در این گفت‌وگو نسبت به عوارض استرس و روش‌های مدیریت آن آگاه‌سازی عمومی شده و روش‌های مقابله با استرس ناشی از مبتلا شدن به کرونا شرح و بسط داده می‌شود.
در این جلسه دکتر منصوریان، روان‌شناس با سابقه و از اساتید دانشگاه در برابر معصومه دلسوز به عنوان کارشناس مجری قرار گرفته و به سوالاتی درباره موضوع این جلسه پاسخ می‌دهد.
این برنامه روز چهارشنبه 21 آبان ماه ضبط و به زودی از طریق صفحه مجازی فرهنگ‎سرای اندیشه به آدرس@farhangsara.andishe منتشر می‌شود.

 

Print
36 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان