Menu

نمایش خبر

انتخابگر پوسته

کمک‌های مومنانه فرهنگ‌سرای امید در ماه مبارک رمضان

کمک‌های مومنانه فرهنگ‌سرای امید در ماه مبارک رمضان

فرهنگ‌سرای امید در قالب کمک‌های مومنانه اقدام به توزیع غذای گرم در مناطق کم برخوردار شهر تهران کرد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای امید، کمک‌های مومنانه و نهضت مواسات، تدبیر ویژه رهبر فرزانه انقلاب برای کمک به محرومین و اقشار کمتر برخوردار است که همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش‌ فشارهای اقتصادی و معیشتی بر مردم در سطحی ملی و در سراسر کشور اجرایی شد.

فرهنگ‌سرای امید به منظور انجام رسالت اجتماعی خود و برای حمایت از اقشار ضعیف و کمک به محرومین، مجموعه فعالیت‌های جهادی و کمک‌های مومنانه را با همکاری نیروهای داوطلب و مردمی و خیرین محترم دنبال می‌کند.
در بخشی از این فعالیت‌ها که به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 13 دنبال می‌شود، نیروهای جهادی و داوطلب با حضور در مناطق کمتر برخوردار شهر تهران، کمک‌های مادی و معنوی، خدمات عمومی، بسته‌های ارزاق و .... را در بین آنان توزیع می‌کنند.
در همین راستا و همزمان با در ماه مهمانی پروردگار، در روز پنج‌شنبه 9 اردیبهشت ماه، حدود 70 پرس غذای گرم در بین کارتن‌خواب‌ها و افراد بی‌خانمان در قالب کمک‌های مومنانه توزیع شد.
پیش از این نیز فعالیت‌های خیرخواهانه دیگری در مناطق محروم شهر تهران دنبال شده است که از آن جمله می‌توان به حضور چند نیروی جهادی آرایشگر برای اصلاح مو کودکان کار و کارگران کوره‌های آجرپزی حاشیه شهر تهران اشاره کرد.

مطلب قبلی پاکبانان منطقه 7 مهمان سفره سحری «با رهروان سحر» می‌شوند
مطلب بعدی انتشار بسته برنامه «اخلاق علوی» در فضای مجازی
Print
239 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان