Menu

نمایش خبر

هیئت داوران پانزدهمین آیین «نوگلان حسینی» معرفی شدند

هیئت داوران پانزدهمین آیین «نوگلان حسینی» معرفی شدند

دبیرخانه پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی اسامی هیئت داوران این رویداد را با حضور اساتید، مداحان و شاعران برجسته کشور اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 7 و فرهنگ‌سرای اندیشه، دبیرخانه پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی اسامی داوران و اساتید این دوره را اعلام کرد که بر این اساس مصطفی خورسندی، شهروز حبیبی، محمود تاری، سعید نسیمی، محمد صادقی حسین صیامی و حامد بهبود اعضای این کمیته را تشکیل می‌دهند.

هم‌چنین به همت بسیج مداحان و با هماهنگی‌های صورت گرفته تمامی خدمات برای اسکان شرکت‌کنندگانی که از شهرستان‌ها و استان‌های مختلف به این آیین سوگواری دعوت می‌شوند، فراهم شده است.

فراخوان پانزدهمین دوره آیین تجلیل از «نوگلان حسینی» از سوی فرهنگ‌سرای اندیشه اعلام شد و بر این اساس، دانش‌آموزان پسر در تمامی مقاطع و پایه‌های تحصیلی تا 18 شهریورماه فرصت دارند تا ویدئوی ۳ تا ۵ دقیقه‌ای از مداحی خود را در سایت اینترنتی:  http://www.nogolanhosseini.ir بارگذاری کرده و در این این آیین حسینی شرکت کنند.

پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای برتر مداحی و روضه‌خوانی از بین نوجوانان سراسر کشور به همت فرهنگ‌سرای اندیشه، با همکاری شبکه قرآن و با مشارکت سازمان دانش آموزی شهر تهران، خانه مداحان، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، اتحادیه انجمن دانش‌آموزی و بسیج مداحان برگزار می‌شود.

Print
22 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان