Menu

نمایش خبر

هنرمندان بخش نهایی هشتمین رویداد «تک نوازان دف» معرفی شدند

ازسوی هیات انتخاب؛

هنرمندان بخش نهایی هشتمین رویداد «تک نوازان دف» معرفی شدند

هنرمندان راه یافته به بخش نهایی هشتمین جشنواره سراسری «تک نوازان دف» به تفکیک سه گروه سنی و بخش بین الملل این رویداد موسیقایی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای بهمن، اسامی هنرمندان راه‌یافته به بخش نهایی هشتمین جشنواره سراسری «تک‌نوازان دف» (به تفکیک گروه سنی) و همچنین بخش بین الملل این رویداد موسیقایی منتشر شد.

هشتمین جشنواره سراسری «تک‌نوازان دف» به دبیری هنری مهدی غلامی با حضور هنرمندان مختلف عرصه دف نوازی به میزبانی فرهنگ‌سرای بهمن و همراهی امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

فرید یداللهی، رضا دربندی، نبیل یوسف شریداوی، زانیار حسامی، مهدی غلامی (اعضای هیات داوران)، حسن آزاده فر، بهروز قهاری، نیما حدادی (اعضای هیات انتخاب) و آیدا امیری مقدم (مسئول دبیرخانه) اعضای ستاد اجرایی هشتمین جشنواره سراسری «تک‌نوازان دف» را تشکیل می‌دهند.

بر اساس اعلام دبیرخانه، اسامی هنرمندان راه یافته به بخش نهایی (بر اساس حروف الفبا) به ترتیب زیر اعلام شده است:

* بانوان (گروه سنی الف)

آیلین احمدی از فارس / آنا اسدی از مازندران / افرا اصلان حسینی از تبریز / نازنین زهرا آتش پیکر از یزد / هستی بابایی از مازندران / مهراز برزگری از کرج / سلنا پورسعید از تبریز / پریا جسمانی از تهران / مهگل حبیبی از اراک / نسترن خان احمد از اصفهان / نیایش ذاکری مهر از مازندران / دیانا زارع از گیلان / هستی شاه محمدی از کرج / پرنیان طالبی از تهران / ملیسا قاسم پور از بابل / ایلماه گنجه‌ای از فارس / ستایش ناظم از اصفهان / مهرسا نودهی از تهران / ملیکا وکیلی از تهران / ستاره هاتف از تهران.

* آقایان (گروه سنی الف)

پارسا خوراب از کردستان / ماهان دادخواه نیکو از تهران / آدریان رجبی از تهران.

*بانوان (گروه سنی ب)

هلیا اسحاقی از کرج / کیمیا اکبرپور از یزد / هانیه اکبری از مازندران / ملیکا آقا محمدی از تهران / هستی باد افره از کرمانشاه / ستاره بهجو از کرمانشاه / زهرا ترک از اصفهان / درناز پرورده از تهران / سارا جان نثاری از تهران / سما حسین زاده از مازندران / الهه حیدری از علی آباد کتول / هستی حقی از ساری / مهشاد حیدری از اصفهان / هلیا حیدری از تهران / هستی خلیلی از کرج / ستاره رابعه حداد از کرمانشاه / مبینا رحمتی صادق از کرمان / الیانا رمضانی نسب از رفسنجان / دنیا زعفرانی از اصفهان / محدثه سورانی از تهران / مریم صادقی از یزد / زهرا صدر ممتاز از کرج / سما صفری از تهران / شیلان عبداللهی از مهاباد / معصومه عسگری از تهران / النا غفارزاده از کرج / نگار قضاوی از اصفهان / زهرا کارگر از زاهدان / زهرا کریمی از قائم شهر / مبینا کفاش از اصفهان / صبا محمدی از اراک / مائده محمدی از اصفهان / بهار سادات مدنی از اصفهان / نجمه مساح از اصفهان / فاطمه ملایی از اصفهان / ریحانه مژگانلو از نیشابور / آنیتا موسوی از تهران / یاسمن منتظری از کرمانشاه / هانیه مومن از تربت حیدریه / حاتمه نام نژاد از مازندران / فاطمه نژاد عاشوری ازتهران / شقایق وحید از اصفهان / الیانا یراقی از اصفهان / هدیه یغمایی از تهران.

*آقایان (گروه سنی ب)

مصطفی ابراهیمی از بجنورد / علیرضا اکبری از ایزد شهر / حسین امامی از سمنان / ابوالفضل بهمنی از مرودشت / نوید توکلی از اصفهان / ایلیا خلج از ساوه / آراز شیخی از سنندج / محمد جواد صحاری گرد از تهران / حمیدرضا طاهرخانی از تاکستان / امیرحسین عاشوری از مازندران / علیرضا غلامی صفت از تهران / ماهان فاروقی از اصفهان / سپهرقاسمی از کرمانشاه / سورنا کردانی از آمل / دانا کمالاتی از کردستان / فربد گرگین از شیراز / ابواالفضل مطهرزاده مرودشت / امید معینی از اصفهان / محمد نوروزی از چهارمحال و بختیاری.

*بانوان (گروه سنی ج)

سارا ابراهیمی از همدان / نسترن آسترکی از اسلامشهر / لیلا چرخنده از تهران / الهه حسینی از قم / شیدا حسینی از تهران / نیایش حسینی زاده از تهران / فریبا حیدری از از تهران / محبوبه خاکپور از مازندران / مهسا دوستی از تهران / شقایق رخشنده از تهران / آیدا رضایی از فارس / فاطمه زهرا رمضانی تیار از آمل / شیدا ستاره ترنج از تهران / ژوان شاطری از تهران / دنیا شهیدی از کرمانشاه / پرنیا شکوری از تهران / نیکتا صالح از اصفهان / فاطمه عادلی از فولاد شهر / نگار فتحی از اصفهان / مهدیه فتحی از کرمان / هاجر فرامرزیان از اصفهان / سحر قاسمی از اصفهان / نرگس قربانی از قائم شهر / زهرا نوروزی از تهران / زیبا مروی از تهران / پرنیا ممیز از اصفهان / پگاه نیک پور از تهران / مهنا وحدت نیا از اهواز / مریم یزدان خواه از اصفهان.

*آقایان (گروه سنی ج)

آرمین تارپور از تبریز / صدرا حسینی از تهران / صحیب خسروی از بوکان / متین رحمانی از سنندج / آرمین رستگاری از تهران / کاوه سلیمانی از کرمانشاه / امیرمحمد شریفی از کردستان / علی صادقی ارشد از اصفهان / امیرحسین غفاری از زنجان / محمد فتحی از مازندران / علیرضا فلاحتی از کرج / محمدرضا قلی پور از چهارمحال و بختیاری / محمد مهدی قاسمی از شیراز / علی قاسمی از اصفهان / مجید طاهری از بندرعباس / امیرحسین کرامت از کرمان / مجتبی محربی از اصفهان / محمد مرادی از سنندج / امیرحسین مومنی از کرمان / محمد کمال موسویان از کرج / وی را میرزا پور از لرستان / مصیب میردادی از شیراز / ریبوا نگهدار از سنندج.

*اسامی هنرمندان منتخب بخش بین الملل

آقایان: هوراتان از کشور ترکیه / میرکلام ارز از کشور ترکیه.

بانوان: یاسمین بللی از کشور ترکیه / زیلان حسرت یلدز از کشور ترکیه.

Print
67 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان