Menu

نمایش خبر

نمایشنامه‌ی «پایان بردگی سردار» در فرهنگ‌سرای سرو خوانش می‌شود

نمایشنامه‌ی «پایان بردگی سردار» در فرهنگ‌سرای سرو خوانش می‌شود

نمایشنامه‌ی «پایان بردگی سردار» به نویسندگی و کارگردانی حسینعلی بینوایی، در روزهای 27 و 28 آبان ماه در فرهنگ‌سرای سرو خوانش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای سرو؛ نمایشنامه‌ی «پایان بردگی سردار» به نویسندگی و کارگردانی حسینعلی بینوایی روزهای 27 و 28 آبان ماه، ساعت 18 در فرهنگ‌سرای سرو  نمایشنامه‌خوانی می‌شود.

اگر چه قصه ی نمایش در گذشته های دور و در زمان و مکانی نامشخص اتفاق می افتد اما ماجرای آن به گونه ای است که در هر دوره و هر مکانی ممکن است به وقوع بپیوندد. داستان به ظاهر از شکل گیری حکومتی جدید و حوادثی که موجب فروپاشی حکومتِ قبل شده حکایت می کند اما اصل ماجرا ریشه در عشق یک سویه و شکست خورده ی سرداری دارد که اکنون کینه و نفرت جای آن‌را گرفته است و...

محمد حسین صفری ، آدینه سمنانی ، شاهین مرادی خوانشگران و مهناز فیضی صحنه خوان  این نمایش هستند. از دیگر عوامل این نمایش، آهنگساز  مهراب اسرافیلی ، نوازندگان  مهراب اسرافیلی ، علی بزرگی، آزاده اعتماد و سارا منشادی ، دستیار کارگردان و برنامه ریز  صدیقه حیدری،  عکاس  نسرین یگانه زاد ،  طراح و اجرای پوستر و بروشور حمید عبادی ،  ساخت تیزر  محمد حسین صفری ،  مجری طرح  موسسه فرهنگی و هنری تماشاگه شهر هنر است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیط با شماره 09128491685 تماس بگیرند و یا نیم ساعت قبل از اجرا ، از گیشه فرهنگ‌سرای سرو خریداری کنند.

فرهنگ‌سرای سرو واقع در خیابان ولی‌عصر(عج)، ضلع شمالی بوستان ساعی، کوی ساعی یکم است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88881879  تماس بگیرند.


 

Print
58 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان