Menu

نمایش خبر

موشن گرافی «پرتاب مدارس به زیست بوم آموزش مجازی» منتشر شد
/ دسته ها: همه اخبار, کارگاه

موشن گرافی «پرتاب مدارس به زیست بوم آموزش مجازی» منتشر شد

  قسمت سی و هفتم موشن گرافی " هم سایه " به همت فرهنگ‌سرای رویش با محوریت چالش‌های کرونا و مدرسه و زیست ‌بوم آموزش مجازی مدارس تولید و منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۹، سی و هفتمین قسمت موشن گرافی "هم سایه" در آستانه سال تحصیلی جدید مدارس و دانشگاه ها به آسیب های آموزشی مجازی به عنوان یک جایگزین به جای آموزش حضوری می‌پردازد.

عدم دیدار و تعاملات گروهی، آسیب‌های روحی روانی، عدم تاب آوری خانواده‌ها به دلیل حضور مستمر دانش آموزان در خانه، رسمیت نداشتن کلاس درس، مشکلات جسمی، بعضاً درگیری های خانوادگی، مشکلات عاطفی و رفتاری، کاهش کیفیت آموزشی، خطر افزایش ترک تحصیل در مناطق محروم، شخصیت انفعالی دانش‌آموزان، هزینه‌های اینترنت و کندی شبکه، عدم مهارت در کنترل دانش آموزان در سامانه تدریس، کاهش نظارت پدران و مادران شاغل، پرسه زدن در فضای مجازی و چندین شاخص و مؤلفه مهم از جمله مواردی است که در این موشن به طرزی جذاب به آن پرداخته شده است.

در موشن گرافی "همسایه" این زنگ خطر به صدا درآمده است که این شرایط ممکن است منجر به از دست دادن یک نسل پویا و کارآمد بشود.

شهروندان برای بهره بردن از این موشن گرافی و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه آپارات aparat.com/farhangsararouyesh وصفحه اینستاگرامrouieshfarhangsara مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 66688551تماس بگیرند.

 

 

Print
15 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان