Menu

نمایش خبر

معرفی و خوانش بخشی از کتاب «زن زیادی» در فضای مجازی

معرفی و خوانش بخشی از کتاب «زن زیادی» در فضای مجازی

کتاب «زن زیادی» اثر جلال آل احمد در برنامه ای مجازی با عنوان «آشتی با جلال» در فضای مجازی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای بهمن، این برنامه مجازی در قالب بسته برنامه ای «تلنگر» و با هدف معرفی نویسندگان سرشناس معاصر کشور و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در قالب فتوکلیپ تولید و در فضای مجازی منتشر شد.

در بخشی از معرفی این کتاب آمده است: کتاب «زن زیادی»، را می‌توان به شکل «زن و مرد زیادی» هم خواند. این کتاب روایت زندگی نه‌فقط زنان، که مردانی است که جایگاه شناخته‌شده و ارزنده‌ای در جامعه ندارند. در جامعه‌ای که جهل و خرافه غالب است، زن و مرد هر دو به یک اندازه از بدبختی سهم می‌برند."

 

جلال آل‌ احمد در سال 1302 در محله‌ای در تهران و در خانواده­‌ای مذهبی متولد شد. از آثار جلال آل احمد می‌توان پنج داستان، نون و قلم، سرگذشت کندوها، از رنجی که می‌بریم، زن زیادی و... را نام برد. او در سال ۱۳۴۸ در سن ۴۵ سالگی از دنیا رفت. از آثار جلال آل احمد می‌توان پنج داستان، نون و قلم، سرگذشت کندوها، از رنجی که می‌بریم و... را نام برد. او در سال ۱۳۴۸ در سن ۴۵ سالگی از دنیا رفت.

مدیریت فرهنگی هنری منطقه 16 به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی جهت پیشگیری از ویروس کرونا و همچنین استفاده بهینه از فضای مجازی به منظور معرفی آثار ادبی فاخر و سایر آثار فرهنگی، هنری و مناسبتی، برنامه هایی را برای انتشار در فضای مجازی تولید و در اختیار مخاطبان این حوزه قرار می دهد.

علاقه‌مندان برای دیدن این برنامه مجازی می‌توانند به صفحه اینستاگرام فرهنگسرای بهمن به نشانی@farhangsara_bahman مراجعه و یا روی لینک زیر کلیک کنند؛

- معرفی کتاب «زن زیادی» اثر جلال آل احمد

Print
18 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان