Menu

نمایش خبر

انتخابگر پوسته

مسابقه مجازی «شعار معکوس» برگزار می‌شود

مسابقه مجازی «شعار معکوس» برگزار می‌شود

مسابقه مجازی «شعار معکوس» با هدف انتخاب بهترین شعار با موضوع نابودی اسرائیل و پیروزی فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس ویژه نوجوانان برگزار می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای کارو تعاون، داود حشمتی رییس فرهنگ‌سرای کار و تعاون با اشاره به برگزار نشدن راهپیمایی روز قدس به دلیل شیوع ویروس کرونا ازبرگزاری اولین مسابقه مجازی انتخاب بهترین شعار با عنوان «شمارش معکوس» ویژه نوجوانان و با شعار «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» به مناسبت این روز خبر داد.

وی افزود: نوجوانان می‌توانند با توجه به پیش بینی رهبر معظم انقلاب در خصوص نابودی اسرائیل، آثار خود را  تا ۱۸ اردیبهشت ماه به شماره واتساب 09123005061 ارسال کنند.

رییس فرهنگ‌سرای کار و تعاون با توجه به شرایط شرکت در این مسابقه گفت: این مسابقه ویژه نوجوانان است ، شعار باید کوتاه باشد و آسان به ذهن سپرده شود، هر متقاضی ضمن درج نام و نام خانوادگی می‌تواند حداکثر ۳ اثر ارسال کند.  آثاری که موضوع مسابقه را در بر نگیرد حذف خواهند شد.

داوری آثار ۲۲ اردیبهشت  انجام می‌شود و به ۱۰ نفر از برگزیدگان به رسم یاد بود جوایزی اهدا خواهد شد.    

روز قدس یا روز جهانی قدس آخرین جمعه ماه رمضان است که امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸شمسی (رمضان ۱۳۹۹قمری) آن را روزی رسمی برای حمایت از مردم فلسطین دانست و از مسلمانان جهان خواست که برای کوتاه کردن دست رژیم صهیونیستی و پشتیبانان آن به هم بپیوندند.

نام‌گذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس، با حمایت بسیاری از روشنفکران و هنرمندان مواجه شد و امروزه علاوه بر ایران، در کشورهای مختلفی از جهان، راهپیمایی و مراسم روز قدس برگزار می‌شود.
 

مطلب قبلی نشست تخصصی تاثیرراهبرد روز جهانی قدس برزمینه سازی فرو پاشی اسرائیل
مطلب بعدی ویدیوکلیپ «بی‌کرانگی» در فضای مجازی فرهنگ‌سرای ارسباران
Print
555 رتبه بندی این مطلب:
5/0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان