Menu

نمایش خبر

انتخابگر پوسته

فضای باز فرهنگٰٰ‌سرای امید میزبان مراسم احیا شب قدر شد

فضای باز فرهنگٰٰ‌سرای امید میزبان مراسم احیا شب قدر شد

فرهنگ‌سرای امید با توجه به بیانیه ستاد ملی کرونا، میزبان مردم متدین شهر تهران در دومین شب از لیالی قدر خواهد بود. این مراسم در فضای باز و در بوستان خیام برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای امید، برپایی مراسمات احیا و عزاداری امام علی علیه السلام در شب‌های پرفضیلت قدر به دلیل محدودیت‌هایی که به واسطه شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است، در شرایط سخت‌تر و محدودتری در داخل مساجد و حسینیه‌ها برگزار می‌شود.
 
از این رو و با توجه به بیانیه ستاد ملی مقابله با کرونا که اجازه برگزاری مراسم در شب‌های قدر را به مدت دو ساعت و در فضای باز صادر کرده است، فضای باز بیرونی فرهنگ‌سرای امید و بوستان مجاور این مرکز فرهنگی هنری (بوستان خیام) میزبان مردم متدین و روزه‌دار منطقه ۱۳ شهرداری تهران در شب‌های پرفضیلت خواهد بود.
 
در این برنامه که با عنوان «محفل دوست» برگزار می‌شود، مراسم شب احیا همراه با مداحی، قرائت دعا و قرآن سرگرفتن در فضای باز مجاور فرهنگسرای امید و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود. این مراسم از ساعت ۲۴ امشب، ۱۳ اردیبهشت ماه همزمان با دومین شب از لیالی قدر آغاز شده و تا سحر ادامه خواهد داشت. 

مردم متدین و روزه‌دار شهر تهران می‌توانند برای حضور در این برنامه معنوی و بهره‌مندی از شب‌های پرفضیلت قدر به بوستان خیام در مجاورت فرهنگ‌سرای امید واقع در خیابان ۱۷ شهریور، خیابان خشکبارچی مراجعه کنند. 

مطلب قبلی مسایقه پیامکی «پیام‌های نورانی» در روز قدس
مطلب بعدی مسابقه خوشنویسی از دعای «نادعلی» برگزار می‌شود/ مهلت ارسال آثار تا پایان ماه رمضان
Print
63 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان