Menu

نمایش خبر

فرهنگ‌سرای خانواده وبینار آموزشی «با هم برای هم» را برگزار می‌کند
/ دسته ها: همه اخبار, کارگاه

فرهنگ‌سرای خانواده وبینار آموزشی «با هم برای هم» را برگزار می‌کند

به همت فرهنگ‌سرای خانواده وبینار آموزشی با عنوان «با هم برای هم» با حضور محسن لواسانی(متخصص روانشناسی) روز سه شنبه 20 مهر ساعت 10 در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای خانواده؛ در این وبینار آموزشی درباره پیش‌نیازها، مشکلات و راهکارهای ازدواج سالم بحث و تبادل نظر می شود و نکات مهم و کاربردی در زمینه هدف اصلی ازدواج، ازدواج جوانان و ترغیب آنان برای ازدواج، اهمیت و راهکارهای ازدواج آسان مورد بررسی قرار گیرد.  

وبینار آموزشی با عنوان «با هم برای هم» با هدف ارتقای کیفیت زندگی، تحکیم نهاد خانواده و حمایت از نهاد خانواده برگزار می شود.

ازدواج یکی از رویدادهای مهم زندگی است و از نظر اجتماعی به عنوان پیوندی با ثبات و هدفمند میان زن و مرد شناخته می‌شود  و در حال حاضر با توجه به جمعیت جوان کشور سعی شده است در این نشست نکات اساسی و مهم مطرح می شود. 

لواسانی(روانشناس، نویسنده، مشاوره خانواده و مدرس دانشگاه) دارای دکترای تخصصی روان‌شناسی از دانشگاه خوارزمی است و تالیف‌هایی چون روانشناسی عشق، درآمدی بر فرهنگ و رفتار اجتماعی و سرپرستی مراکز فرهنگی و هنری در کارنامه کاری خود دارد.

وبینار آموزشی «با هم، برای هم» در سامانه شهرآموخت به https://online.shahramookht.ir/ch/shafaq-family در دسترس علاقه‌مندان است.

 

Print
51 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان