Menu

نمایش خبر

فراخوان اولین مسابقه عکس‌نوشت عاشورایی منتشر شد

فراخوان اولین مسابقه عکس‌نوشت عاشورایی منتشر شد

اولین مسابقه «عکس‌‌نوشت عاشورایی» با عنوان «حسین، نان حلال تمام باباهاست» برگزار می‌شود.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، محمد حسن سادات امیری مدیر فرهنگی هنری منطقه۱۱ و دبیر اجرایی مسابقه عکس نوشت عاشورایی با عنوان «حسین نان حلال تمام باباهاست» گفت : در این برنامه که با مشارکت مرکز مشارکت‌های فرهنگی هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود، از کانون‌های ادبی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و شرکت کنندگان آزاد دعوت می‌شود یک متن کوتاه (30 کلمه‌ای) در خصوص امام حسین(ع) و یارانشان و همچنین فرهنگ عاشورا با در نظر گرفتن مصادیق ادبی تهیه و به دبیرخانه برنامه در قالب عکس نوشته ارسال کنند. به بهترین متن نوشته شده با رعایت اصول ادبی و انتخاب عکس جوایزی اهدا خواهد شد.

وی در خصوص قوانین شرکت در مسابقه گفت: شرکت در این رویداد برای کانون‌های ادبی مناطق۲۲ گانه و فرهنگ‌سراهای شهر تهران و علاقه‌مندان آزاد است.

علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر روی ۵ عکس مرتبط با موضوعات رویداد ، متن روایی خود را که حداکثر 30 کلمه است، نگارش و همراه عکس مورد نظر ارسال کنند.

همچنین در صورت استفاده از عکس‌های سایر عکاسان در مسابقه، رعایت کلیه حقوق مادی و معنوی عکس بهره‌برداری شده به عهده فرد (شرکت کننده ) است و برگزارکننده مسئولیتی در این خصوص ندارد.

از سوی دیگر برگزار کننده حق استفاده از آثار را برای چاپ در کتاب، بروشور ، پوستر و … را با ذکر نام فرد خواهد داشت. متن‌ها باید کوتاه و ترجیحا تا ۳۰ کلمه باشد.  متن‌ها باید فردی باشد و از ارسال متون کپی شده جدا خودداری شود . نوآوری و خلاقیت در انتخاب عکس‌ها دارای امتیاز است. 

عکس‌هایی که توسط شرکت کنندگان عکاسی و ارسال شود دارای امتیاز ویژه است.

علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه می‌توانند تا ۲۰ شهریور آثار خود را  به صورت فایل به شماره واتس اپ 09028137636 ارسال کنند. 

Print
45 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان