Menu

نمایش خبر

ترویج فرهنگ همدلی و مهربانی در ویژه برنامه «کمک مومنانه»

ترویج فرهنگ همدلی و مهربانی در ویژه برنامه «کمک مومنانه»

مجتمع فرهنگی هنری نور همزمان با ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه «کمک مومنانه» را با هدف همدلی و مهربانی با خانواده‌های نیازمند و کم بضاعت برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 5، برنامه «کمک مومنانه» از جمله برنامه‌های فراگیر «بر آستان جانان» سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، به همت مجتمع فرهنگی هنری نور در منطقه 5 با شعار همدلی و مهربانی برگزار شد.

 

این برنامه در راستای احیاء سنت پسندیده نذری و با هدف کمک و یاری به نیازمندان و خانواده‌های کم برخوردار، در قالب اهداء بسته‌های حمایتی شامل پوشاک، ارزاق (شامل حبوبات، گوشت، برنج، ماکارانی، سویا، رب گوجه فرنگی، روغن، خرما، قند  و ...) با مشارکت کانون‌های فعال مردمی، جمعی از خیرین و قرارگاه جهادی شهید حسن طهرانی مقدم و توزیع در میان خانواده‌های نیازمند محله کن سولقان و دره فرحزاده، طی دو نوبت برگزار شد.

 

کمک مومنانه عنوان برنامه‌ای است که پیرو منویات و توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص کمک به محرومان و نیازمندان با هدف حمایت از قشرهای آسیب پذیر و سرپرستان خانوار نیازمند در دوران شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی به وجود آمده ناشی از تحریم های دشمن، از سوی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 5 به صورت مستمر برگزار می شود.

 

از عموم شهروندان خیر درخواست می‌شود برای مشارکت در این امر پسندیده در مرحله بعد و نحوه همیاری، با شماره 8-44088707 مجتمع فرهنگی هنری نور تماس بگیرند.

Print
104 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان