Menu

نمایش خبر

برگزاری نشست‌های فرهنگی در مراکز منطقه4

برگزاری نشست‌های فرهنگی در مراکز منطقه4

سه برنامه با عناوین «چالش‌های خانواده من»، «زبان زندگی» و «بانوان کارآفرین» در کتابخانه لویزان، کتابخانه امید و مجتمع فرهنگی هنری حکیمیه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 4، نشست «چالش‌های خانواده من» روز 21 اردیبهشت ماه، در کتابخانه لویزان نشست «زبان زندگی» روز 21 اردیبهشت ماه در کتابخانه امید و نشست «بانوان کارآفرین» روز 21 اردیبهشت ماه در مجتمع فرهنگی هنری حکیمیه برگزار خواهد شد.
نشست «چالش‌های خانواده من»
نشست «چالش‌های خانواده من» با هدف کاهش اضطراب و افزایش آرامش و حُسن خلق در خانواده‌ها در کتابخانه لویزان در تاریخ‌های 21 اردیبهشت‌ماه و 25 خردادماه برگزار می‌شود.
این برنامه با حضور فاطمه مبارک؛ کارشناس روانشناس خانواده و با حضور بانوان محله لویزان برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به نشانی لویزان، شیان، خیابان شعبانلو، بوستان سخندان، کتابخانه لویزان مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 2956644 تماس بگیرند.
نشست «زبان زندگی»
«زبان زندگی» عنوان دیگر برنامه‌ای است که در کتابخانه امید و با هدف ارتقای سلامت و بهداشت اجتماعی در روابط توسط دکتر پروین مصطفی‌زاده؛ کارشناس روانشناسی برگزار می‌شود. این برنامه در تاریخ 21 اردیبهشت ماه و از ساعت 17 تا 18 برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای شرکت در نشست «زبان زندگی» به نشانی تهران - ميدان نوبنياد، بزرگراه شهيد بابايي، شهرك اميد، كتابخانه اميد مراجعه کنند و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 77077175 تماس بگیرند.
نشست «بانوان کارآفرین»
«بانوان کارآفرین» در مجتمع فرهنگی هنری حکیمیه از سلسله نشست‌هایی است که در زمینه کارآفرینی و با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ کار، کارآفرینی و تولید برگزار خواهد شد.
این برنامه با حضور شیدا شیبانی و با مشارکت گروه‌های بسیج و مخلصین 158 برای بانوان محله در مجتمع فرهنگی هنری حکیمیه و در تاریخ‌های 21 اردیبهشت ماه و 11 خردادماه برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به نشانی تهرانپارس، شهرک حکیمیه، فاز یک بلوار نور، بوستان نور مجتمع فرهنگی هنری حکیمیه مراجعه کنند و یا با شماره 77007710 تماس بگیرند.

Print
72 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان