Menu

نمایش خبر

برنامه های فرهنگ‌سرای خانواده به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) اعلام شد
/ دسته ها: فرهنگی هنری

برنامه های فرهنگ‌سرای خانواده به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) اعلام شد

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای خانواده؛ پادکست «بانوی بی نشان» با همکاری کانون مذهبی بر ستیغ چکاد، استوری های مذهبی، فتوکلیپ شرح خطبه فدک در برنامه «زندگی به سبک مادر»، ویدئوکلیپ «بانوی بی حرم»برگرفته از اشعار حمیدرضا برقعی و فتوکلیپ شرح مختصری از زندگی نامه حضرت فاطمه زهرا(س) با عنوان «بانوی یاس» ۲۷ و ۲۸ دی ماه منتشر می شود.

این مرکز در ایام فاطمیه برنامه «قصه های شنیدنی» در قالب پادکست مهربانو از ۷ دی‌ماه روزهای فردا برگزار و تا ۲۸ دی ماه اجرا می شود.

همچنین پادکست«فیروزه بی نشان» با حضور محمدفاضل فروتنی هنرمند نوجوان اهل استان خراسان جنوبی (بیرجند) با معرفی و خوانش داستان هایی از زندگانی فاطمه زهرا(س) برگرفته از کتاب سبزپوشان به قلم جواد نعیمی و مشارکت کانون کتاب و کتابخوانی آستان قدس رضوی خراسان جنوبی (بیرجند)۸،۱۱،۱۶ و۲۲ دی ماه منتشر شد.

ویژه برنامه های فرهنگ‌سرای خانواده در ایام فاطمیه با هدف شناخت بیشتر شهروندان از الگوهای دینی و توسعه فعالیت‌های مشارکتی و فرهنگی بین خانواده‌ها و ترویج سبک زندگی فاطمی واقامه عزای فاطمی این ایام برگزار می شود.

شهروندان برای بهره مندی از برنامه یادشده می توانند به صفحه های مجازی این مرکز به نشانی Farhangsara_khanevade@ و Ketabkhanekhanevade@ مراجعه کنند.

Print
292 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان