Menu

نمایش خبر

امکان ثبت‌نام دوره‌های به صرفه، نیمه خصوصی و خصوصی زبان انگلیسی فراهم شد
/ دسته ها: همه اخبار, کارگاه

در موسسه آموزش شهر؛

امکان ثبت‌نام دوره‌های به صرفه، نیمه خصوصی و خصوصی زبان انگلیسی فراهم شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، دوره‌های جدید آموزش زبان انگلیسی در فضای مجازی با هدف آموزش مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و مکالمه زبان انگلیسی برای گروه سنی خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال در نظر گرفته شده است.

در این دوره‌های آموزشی که تحت نظر اساتید مجرب برگزار می‌شود علاوه بر تقویت چهار مهارت زبان‌انگلیسی به تقویت دانش گرامری، لغوی و برقراری ارتباط تاکید دارد.

 همچنین، کتاب‌های مورد استفاده در موسسه آموزش شهر با آخرین متدهای آموزش دنیا مطابقت دارد و براساس استانداردهای جهانی طراحی شده است.

گفتنی است؛ کلاس‌های گروه زبان انگلیسی در موسسه آموزش شهر، به سه شیوه به صرفه( ترمیک)، پلاس( نیمه خصوصی) و خصوصی برگزار می‌شود و مخاطبان می‌توانند براساس علاقه و نیاز خود در یکی از این سه روش ثبت‌نام کنند.

این دوره‌ها برای گروه سنی خردسال، شامل ۱۷ ترم ۱۲ جلسه‌ای و برای گروه سنی کودک ۲۰ ترم  ۱۶جلسه‌ای است همچنین برای گروه سنی نوجوان و بزرگسال ۲۵ ترم که در ۱۶ جلسه برگزار می‌شود در نظر گرفته شده است.

مخاطبان می‌توانند برای شرکت در دوره‌های زبان انگلیسی، خرید محصولات و کتاب‌های زبان به سامانه  shop.shahramookht.ir  مراجعه کنند و از ۴۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 96657500 تماس بگیرند.
 

Print
414 رتبه بندی این مطلب:
3/0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان