امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

سی و پنجمین جشنواره فرهنگی هنری منطقه 17 در بهاران

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
سی و پنجمین جشنواره فرهنگی هنری منطقه 17 در بهاران

فرهنگسرای بهاران با مشارکت آموزش و پرورش دارالشهدای تهران در سی و پنجمین جشنواره فرهنگی هنری منطقه 17 در برنامه ای با عنوان " آیین تجلیل از برترین های دانش آموزی" 27 و 28 آذر از دانش آموزان نخبه و برتر مدارس منطقه 17 تقدیر می کند.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهاران؛ در سی و نجمین جشنواره فرهنگی هنری منطقه 17 از سوی فرهنگسرای بهاران با مشارکت آموزش و پرورش دارالشهدای تهران در برنامه ای با عنوان " آیین تجلیل از برترین های دانش آموزی" از دانش آموزان دختر و پسر مدارس منطقه 17 در سالن همایش های فرهنگی هنری بهاران تجلیل می شود.


هدف از اجرای این جشنواره شکوفایی استعداد ها و معرفی دانش آموزان نخبه در بخش های فرهنگی و هنری مدارس است.
در سی و پنجمین جشنواره فرهنگی و هنری از دانش آموزان برگزیده دختر و پسر در حوزه های قرآن، نماز، اذان، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، انشاء نماز، داستان نویسی، شعر، طراحی، عکاسی، گرافیک، نمایش صحنه ای، گرافیک رایانه ای و... که در سطح مدارس شرکت کرده اند تقدیر و تجلیل خواهد شد.


سی و پنجمین جشنواره دانش آموزی از چهل و دو هزار دانش آموز شرکت کننده منطقه 17، 850 نفر به عنوان برگزیده و برتر این دوره مسابقات که 250 نفر دانش آموز ابتدایی، 600 نفر در سطح متوسطه به عنوان برگزیدگان انتخاب شده اند.
این جشنواره با حضور محمد حاجی سلطانی رییس آموزش و پرورش دارالشهدای تهران- علی قربانی معاون اداره کل آموزش و پرورش تهران- مهدی تقی نژاد مدیر فرهنگی هنری منطقه 17 و روحانیون و ائمه جماعات مناطق برگزار می شود.
در این جشنواره دانش آموزان برگزیده در بخش های مختلف به صورت گروهی و انفرادی به اجرای برنامه می پردازند.
اهدای لوح سپاس و جوایز به 850 دانش آموز برگزیده در این جشنواره از بخش های این برنامه است.

>دسته بندی:آخرین اخبار, اخبار فرهنگسراها, سرای فرهنگ
تعداد بازدید 50 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر