امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

اجرای دو نمایش محیطی در میدان امام حسین (ع)

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
اجرای دو نمایش محیطی در میدان امام حسین (ع)

نمایش‌های محیطی «یاران جوان امام حسین(ع)» و «من هنریک علم‌کش حسین(ع) هستم» به کارگردانی شاهد پیوند در میدان امام حسین(ع) اجرا می‌شود.


به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 10 و فرهنگسرای عطار نیشابوری، دو نمایش محیطی در دهه اول صفر و در قالب ویژه برنامه «جلوه سوگ» به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۰ در میدان امام حسین(ع) اجرا می‌شود.

نمایش محیطی «من هنریک علم‌کش حسین هستم» به کارگردانی شاهد پیوند، نویسندگی مژگان رایگان و نقش آفرینی میثم فراهانی از یکشنبه ۳۰ مهرماه همزمان با اولین روز از ماه صفر در میدان امام حسین اجرا خواهد شد

این نمایش تک پرسوناژه واگویه‌های یک ارمنی است که عاشق امام حسین(ع) است و بنا بر نذری که دارد ماه محرم هر سال علم‌کشی می‌کند.

نمایش محیطی «یاران جوان امام حسین(ع)» به کارگردانی شاهد پیوند، نویسندگی کتایون آقاکاظم و سارا سعادت و نقش آفرینی میثم فراهانی و سیدمحمدرضا بهشتیان نیز دیگر نمایشی است که به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۰ برای اجرا در این رویداد مذهبی آماده شده و به صورت نمایشی به معرفی یاران جوان و کمتر شناخته شده امام حسین(ع) در روز عاشورا می‌پردازد.

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش‌ها می‌توانند از یکشنبه ۳۰ مهرماه به مدت ۱۵ شب، ساعت ۱۷:۳۰ میدان امام حسین(ع) مراجعه کنند.
این نمایش‌ها یک روز در میان اجرا خواهند شد.

>دسته بندی:آخرین اخبار, برگزیده ها, تئاتر و سینما
تعداد بازدید 83 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر