امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

تبیین طرح جهاد مهربانی در «آدینه‌ها عیدند» منطقه 5

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
تبیین طرح جهاد مهربانی در «آدینه‌ها عیدند» منطقه 5

ویژه‌برنامه «آدینه‌ها عیدند» منطقه 5 جمعه 24 دی‌ماه با رویکرد تبیین طرح جهاد مهربانی در فرهنگ‌سراهای فردوس و معرفت برگزار می‌شود.

 

 


به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 5، ویژه‌برنامه «آدینه‌ها عیدند» روزهای جمعه هر هفته با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری با تأکید بر فضایل اخلاقی، تکریم زندگی و خانواده از سوی فرهنگسراهای فردوس و معرفت برگزار می‌شود.

 

در اجرای این هفته‌ی «آدینه‌ها عیدند» برنامه‌هایی همچون ایستگاه تبیین و ثبت‌نام طرح جهاد مهربانی در محل برگزاری نماز جمعه کن و فرهنگسراهای فردوس و معرفت، مسابقه شطرنج میان هنرجویان این رشته، مسابقه جدول با موضوع جهاد مهربانی، مبادله کتاب در کتابخانه‌های فردوس و نجم‌آبادی با هدف تریج فرهنگ کتابخوانی، نمایشگاه خوداشتغالی و کارآفرینی، همایش روانشناسی خانواده به منظور معرفی نکات کلیدی ارتباط موفق و موثر والدین با فرزندان با حضور حجت‌الاسلام حسین دهنوی (كارشناس برنامه تلویزیونی گلبرگ در شبكه سه سیما) برگزار می‌شود.

 

علاقمندان برای کسب اطلاعات از برنامه‌های آدینه‌ها عیدند فرهنگسرای فردوس می‌توانند به نشانی فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از تقاطع شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۰۵۸۹۰۰ تماس بگیرند.

 

همچنین فرهنگسرای معرفت در بلوار آیت الله کاشانی، میدان شهر زیبا، بلوار شهران، بعد از زیرگذر شهید همت واقع شده است که علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات از برنامه های آدینه ها عیدند این مرکز با شماره ۴۴۳۰۴۹۷۸ تماس بگیرند.

>دسته بندی:آخرین اخبار, سرای فرهنگ, خبر مهم, اخبار فرهنگسراها
تعداد بازدید 137 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر