امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

کتابخانه امام صادق (ع) برگزار می کند :
«گلبرگی از کتاب »؛ مسابقه خلاصه نویسی کتاب های پرمخاطب

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
«گلبرگی از کتاب »؛ مسابقه خلاصه نویسی کتاب های پرمخاطب

به منظور خلاصه کردن منابع پرطرفدار کتابخانه، مسابقه خلاصه نویسی کتاب با عنوان « گلبرگی از کتاب » در کتابخانه امام صادق (ع) در فصل زمستان برگزار می شود .


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق، مجید طبرزدی رییس کتابخانه امام صادق (ع) با اعلام این خبر گفت : خلاصه كردن كتاب ‌هاي پرطرفدار و ارزشمند،‌ يكي از گام ‌هاي مثبتي است كه مي ‌تواند نسل امروز را با کتاب و کتاب خوانی مرتبط سازد و در همین راستا مسابقه « گلبرگی از کتاب » در دو گروه سنی « کودک و نوجوان » و « بزرگسال » برگزار می شود .

به گفته طبرزدی، تعدادی از کتاب های منتخب کودک و نوجوان از جمله، « زندگی نامه پیامبران »، « تن تن و سند باد »، « پری آسمان »، « یال سیاه و توپ سرخ »، « پلو خورشت »و کتاب بزرگسالان با عنوان « رسول ترک »، « من مادر مصطفی»، «خاله بازی»، « معلم مدرسه عشق »، « کلیدهای تربیتی برای والدین »، « کتاب دا »، « بابا نظر » و.... به همراه فرم مخصوص خلاصه نویسی در اختیار اعضاء قرار می گیرد و شرکت کنندگان کتاب را حداکثر در ده سطر خلاصه کرده و در فرم های مسابقه درج و به کتابخانه تحویل می دهند و در پایان فصل به انتخاب هیات داوران، به 6 نفر از برگزیدگان در هر گروه سنی جوایز ارزنده ای اهداء می شود .


کتابخانه امام صادق (ع) در بزرگراه شهید محلاتی، نرسیده به خیابان نبرد جنوبی، خیابان لاله واقع است و شماره تلفن های 33439997 و 33439977 همه روزه از ساعت 8 الی 21 پاسخگوی سوالات علاقه مندان است

>دسته بندی:آخرین اخبار, مسابقات, خبر مهم, اخبار فرهنگسراها, شعر و ادبیات
تعداد بازدید 109 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر