امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

نمایش «شازده کوچولو» در خانه موزه استاد عزت ا... انتظامی به روی صحنه می رود

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایش «شازده کوچولو» در خانه موزه استاد عزت ا... انتظامی به روی صحنه می رود

نمایش شازده کوچولو با برداشتی نو از کتاب شازده کوچولو و شخصیت نویسنده‌ی آن «آنتوان دوسنت‌اگزوپری» از تاریخ 12 تا 30 دی ماه به روی صحنه می رود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای ملل ؛ این نمایش ادغامی است از فیلم و تئاتر که در نمایی نزدیک، درامی روانی را شکل داده‌اند.
خلبان در این نمایش، زنی است که خلبان هواپیمای جنگنده بوده و در پی آسیب‌های روانی ناشی از جنگ، در آسایشگاه روانی بستری شده است. شازده کوچولوی این خلبان، دختر جوانی است که خلبان طی یکی از ماموریت‌های خود در پی خراب شدن هواپیمایش در کویر با او روبرو شده است.
فرشته حسینی نقش شازده کوچولو و لیلی شجاعی نقش خلبان را ایفا می‌کنند. اردوان عزیزی آهنگساز و نوازنده‌‌ی موسیقی این نمایش است. در بخش فیلم نیز منصور میرزابابایی، مریم صیادمقدم، غزاله کنعان‌پناه، کیارش لبانی، آویشن بیکایی، ایرج تدین، محمدمصطفی ملک، شیوا خاکپور، نازنیک گالوستانیان و فهیمه کوشا ایفای نقش می‌کنند. مترجم این اثر از زبان انگلیسی شیرین میرزانژاد و طراح و کارگردان آن مهرداد خامنه‌ای است.
این برداشت از نمایش شازده کوچولو پیش از این برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ به زبان نروژی در کشور نروژ و در سال ۲۰۰۷ در آلمان به زبان آلمانی به روی صحنه رفته است.
علاقه مندان برای بازدید از این نمایش می توانند هرشب ساعت 19 به نشانی قیطریه ، بلوار اندرزگو، خیابان احمدی ، خانه موزه استاد عزت ا... انتظامی مراجعه کنند و یا برای رزرو بلیط می توانند به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسراها, آخرین اخبار, تئاتر و سینما
تعداد بازدید 118 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر