امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

در فرهنگسرای ابن سینا برگزار می شود؛
خوانش نمایشنامه "سندرم سفارشی" به نفع بیماران سرطانی

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
خوانش نمایشنامه سندرم سفارشی به نفع بیماران سرطانی

نمایشنامه سندرم سفارشی به نویسندگی و کارگردانی فرید آندستا با هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان موسسه خیریه همیاری مهیار 17 و 18 دی ماه در فرهنگسرای ابن سینا خوانش می شود.


به گزارش روابط عمومی  مدیریت فرهنگی هنری منطقه دو و فرهنگسرای ابن سینا، نمایشنامه سندرم سفارشی روایت داستان واقعی زندگی زن جوانی است که پرستار بخش بیماران مبتلا به سرطان است که خود او نیز دست بر قضا به بیماری سرطان تیروئید مبتلا میشود.

از آنجائیکه او جزو کادر درمانی بوده پزشکان قول درمان سفارشی را به وی میدهند.اما با اتفاقاتی که درمسیر درمان برایش ایجاد می شود متاسفانه درمانش با مشکل جدی مواجه می شود و این در حالی اتفاق می­افتد که می­توانست با یک مرحله عمل جراحی و درمان صحیح به زندگی عادی خود بازگردد .

این امر باعث شده تا او برای درمان دچار مشکلات فراوانی شده که از جمله آن مشکلات می­توان به هزینه بالای درمان و تهیه داروهای کمیاب اشاره کرد.

در نهایت آشنایی با موسسه خیریه همیاری مبتلایان به سرطان و مدیریت موسسه جناب آقای پروفسور ناصر پارسا ادامه درمان وی از سر گرفته می شود.

فرید آندستا نویسنده و کارگردان در خصوص این نمایش گفت: پس از شنیدن قصه واقعی این زندگینامه تصمیم به نوشتن و اجرای این داستان در قالب نمایشنامه خوانی گرفتم. وی اشاره داشت بعد از آشنایی با این خانم و دکتر ناصر پارسا تصمیم به نوشتن قصه زندگی ایشان گرفتم و با حمایت پروفسور ناصر پارسا و موسسه خیریه همیاری مبتلایان به سرطان مهیار و با نقشخوانی هنرمندان بزرگی همچون؛ آتش تقی پور، فلور نظری، امید زندگانی، فاطمه شکری، شهرزاد عبدالمجید، مسعود شیرانی فرد و لاوینیا هرمزیان  به روی صحنه خواهیم برد.

این نمایش در تاریخ هفدهم دیماه ساعت 20:30 و هجدهم دیماه ساعت 19:30 در فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس(غرب) به اجرا خواهد رفت و تمامی عواید این کار به نفع بیماران مبتلا به سرطان موسسه خیریه همیاری مهیار تقدیم خواهد شد.

علاقمندان جهت حضور در این برنامه می توانند روزهای مذکور به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس فاز یک خیابان ایران زمین شمالی مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 8-88366366 تماس بگیرند.          

>دسته بندی:آخرین اخبار, تئاتر و سینما, اخبار فرهنگسراها, تئاتر و سینما باکس بزرگ
تعداد بازدید 185 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر