امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

در فرهنگسرای امید برگزار می شود
چهارمین دوره مسابقات جلسات قرآنی محلات شهر تهران

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
چهارمین دوره مسابقات جلسات قرآنی محلات شهر تهران

چهارمین دوره مسابقات جلسات قرآنی مراکز فرهنگی هنری منطقه 13 در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل و حفظ برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 13، به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران سومین دوره مسابقات جلسات قرآنی محلات شهر تهران تحت عنوان "سراج" ویژه گروه سنی 4 سال به بالا در مراکز فرهنگی هنری منطقه 13 برگزار می شود. در این برنامه قرآن آموزان خواهر و برادر جلسات، مؤسسات و کلاس های آموزشی قرآن در شهر تهران در رده های سنی مختلف تا پایان دی ماه می توانند به فرهنگسراها و خانه های فرهنگ جهت ثبت نام و شرکت در مسابقه مراجعه کنند.

اجرای مرحله مقدماتی این مسابقات از اول تا 15 بهمن ماه است و برگزیدگان جهت شرکت در مرحله نهایی در اواخر بهمن ماه به فرهنگسرای قرآن معرفی می شوند. مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان نیز در اسفندماه 95 در فرهنگسرای قرآن برگزار می شود.


هدف از برگزاری این مسابقات تحقق آرمان های بینانگذار جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه و ترویج قرائت، حفظ، تفسیر، تدبر، فهم و عمل به معارف و دستورات قرآن کریم در جامعه اسلامی، زمینه سازی در راستای انس و الفت شهروندان با قرآن کریم و سیره معصومین(ع)، شناسایی استعدادهای قرآنی و... است.


علاقه مندان جهت ثبت نام در این مسابقه می توانند به فرهنگسرای امید در میدان امام حسین(ع)- خیابان 17 شهریور- خیابان خشکبارچی- بوستان خیام مراجعه کنند و یا جهت آگاهی بیشتر از اطلاعات با شماره 77468882 تماس بگیرند.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسراها, آخرین اخبار, مذهبی, مسابقات
تعداد بازدید 189 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر