امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

آشنایی کودکان منطقه 5 با حیات‌وحش ایران

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
آشنایی کودکان منطقه 5 با حیات‌وحش ایران

اردوی نیم‌روزه «کودک و طبیعت» فردا سه‌شنبه هفتم دی‌ماه از سوی خانه فرهنگ میثاق و مجتمع فرهنگی هنری نور به مقصد موزه حیات‌وحش دارآباد برگزار می‌شود.

 


به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 5، اردوی نیم‌روزه کودک و طبیعت با هدف آشنایی خردسالان با حیات وحش ایران، مقاصد طبیعی تهران و توسعه گردشگری داخلی برگزار می‌شود.

 

موزه حیات‌وحش دارآباد واقع در میدان نیاورن با مساحتی حدود 12 هزار متر مربع شامل سالن‌های «آسیا، اروپا و آمریکای شمالی»، «شمال ایران»، «مرکز و جنوب ایران»، «آفریقا»، «آبزیان و خزندگان»، «زمین‌شناسی»، «حشرات» و «گیاه‌شناسی» می‌شود.

 

همچنین در بخش زمین‌شناسی این موزه سنگ‌ها و کانی‌ها، رد پای دایناسور، فسیل‌شناسی، گونه‌های زمین‌شناسی و ژئوتوریسم قابل نمایش است.

 

 

 

کارگاه تاکسیدرمی از دیگر بخش‌های این موزه است که بازدیدکنندگان در این بخش با چگونگی فن حفظ و نگهداری موجودات به صورت غیر زنده آشنا می‌شوند؛ این کارگاه شامل قسمت‌های مختلف تاکسیدرمی پرندگان، پستانداران، خزندگان، آبزیان، و اتاله حشرات است.

 

علاقمندان برای ثبت‌نام در این تور گردشگری می‌توانند به خانه فرهنگ میثاق واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، انتهای خیابان مهران و مجتمع فرهنگی هنری نور واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بعد از تقاطع ستاری مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های خانه فرهنگ میثاق 44082461 و مجتمع فرهنگی هنری نور 44088707 تماس بگیرند.

>دسته بندی:آخرین اخبار, تهران گردی, خبر مهم, اخبار فرهنگسراها
تعداد بازدید 218 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر