امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

موزه حیات‌وحش دارآباد مقصد اردوی «کودک و طبیعت» منطقه 5

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
موزه حیات‌وحش دارآباد مقصد اردوی «کودک و طبیعت» منطقه 5

اردوی نیم‌روزه کودک و طبیعت 5 و 7 دی‌ماه از سوی مراکز فرهنگی هنری منطقه 5 به مقصد موزه حیات‌وحش دارآباد برگزار می‌شود.

 


به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 5، اردوی نیم‌روزه کودک و طبیعت با هدف آشنایی خردسالان با مقاصد طبیعی تهران و توسعه گردشگری داخلی پنجم دی‌ماه از سوی خانه فرهنگ محصل و هفتم این ماه نیز توسط خانه فرهنگ میثاق و مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار می‌شود.

 

موزه حیات‌وحش دارآباد واقع در میدان نیاورن با مساحتی حدود 12 هزار متر مربع شامل سالن‌های «آسیا، اروپا و آمریکای شمالی»، «شمال ایران»، «مرکز و جنوب ایران»، «آفریقا»، «آبزیان و خزندگان»، «زمین‌شناسی»، «حشرات» و «گیاه‌شناسی» می‌شود.

 

همچنین در بخش زمین‌شناسی این موزه سنگ‌ها و کانی‌ها، رد پای دایناسور، فسیل‌شناسی، گونه‌های زمین‌شناسی و ژئوتوریسم قابل نمایش است.

کارگاه تاکسیدرمی از دیگر بخش‌های این موزه است که بازدیدکنندگان در این بخش با چگونگی فن حفظ و نگهداری موجودات به صورت غیر زنده آشنا می‌شوند؛ این کارگاه شامل قسمت‌های مختلف تاکسیدرمی پرندگان، پستانداران، خزندگان، آبزیان، و اتاله حشرات است.

 

علاقمندان برای ثبت‌نام در این تور گردشگری می‌توانند به خانه فرهنگ محصل واقع در بلوار آیت الله کاشانی، شاهین جنوبی، نبش اتوبان همت؛ خانه فرهنگ میثاق واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، انتهای خیابان مهران و مجتمع فرهنگی هنری نور واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بعد از تقاطع ستاری مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های خانه فرهنگ محصل 44474683، خانه فرهنگ میثاق 44082461 و مجتمع فرهنگی هنری نور 44088707 تماس بگیرند.

>دسته بندی:آخرین اخبار, تهران گردی
تعداد بازدید 303 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر