امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

اردوی بازدید دانش آموزان از کتابخانه امیرکبیر

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
اردوی بازدید دانش آموزان از کتابخانه امیرکبیر

دانش آموزان مدرسه رشد در تاریخ 14 آذرماه از کتابخانه امیر کبیر وابسته به مدیریت فرهنگ هنری منطقه یک بازدید کردند.


شهرزاد اولاد دمشقی رییس کتابخانه امیر کبیر گفت : این برنامه با هدف آشنایی دانش آموزان با محیط وفضای کتابخانه ، همچنین ترویج فرهنگ کتابخوانی وعادت به مطالعه از اوان کودکی صورت می گیرد.


وی ادامه داد؛ انس کودکان و نوجوانان با کتاب تاثیر به سزایی در رشد علمی و علاقمندی آنها به مطالعه در سنین بالاتر خواهد داشت و شاهد این موضوع آن که بسیاری از افراد موفق کسانی هستند که از کودکی به کتاب و کتابخوانی انس و علاقه داشته اند و بازدیدهای کودکان از کتابخانه, در جهت جذب آنها به کتاب و کتابخوانی بسیار تاثیر گذار است.


شهرزاد اولاد دمشقی گفت ؛ تعداد 72 نفر از دانش آموزان مدرسه رشد 1 از بخشهای مختلف کتابخانه مرجع ،مخزن،نشریات وسالن مطالعه بازدید نمودند و با نحوه عضو شدن وبه امانت بردن کتاب آشنا شدند. همچنین نحوه جستجو کردن درکتاب مرجع به آنان، آموزش داده شد.
این برنامه با استقبال خوبی از سوی کودکان روبرو شد. در این بازدید یک ساعته به رسم یاد بود جوایزی از طرف کتابخانه به کودکان اهداء گردید.
رییس کتابخانه امیرکبیر ضمن دعوت از مسولین مدارس گفت :مدارس منطقه می توانند جهت هماهنگی اردوی بازدید از کتابخانه های مراکز فرهنگی هنری منطقه یک با شماره 22671718 تماس بگیرند.


گفتنی است کتابخانه امیرکبیر واقع در بزرگراه صدر، خیابان قیطریه ،بوستان قیطریه است.

>دسته بندی:آخرین اخبار, تهران گردی
تعداد بازدید 259 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر