حدیث
دسته بندی
نگارخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سالی که گذشت، با برنامه‌های شاخصی میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی بودند که در این گزارش به تعدادی از آنها اشاره شده است.
دوشنبه 28 اسفند 1396
موزه‌های مجموعه باغ موزه قصر در طول تعطیلات نوروز ۹۷ از ساعت ۹ تا ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان و گردشگران است.
دوشنبه 28 اسفند 1396
برگزاری جشنواره فیلم شهر، میزبانی از سی‌ و ششمین جشنواره فیلم فجر و جشنواره فیلم کوتاه، تولید ۲ فیلم بلند سینمایی، ۲ مجموعه مستند و ۶ مستند بلند، برگزاری بیش از ۲۰ اکران خصوصی و مردمی مجموعه‌ای از فعالیت‌های موسسه تصویر شهر در سال گذشته بوده است.
دوشنبه 28 اسفند 1396
رییس فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی از خانواده‌ها در ایام نوروز دعوت کرد تا با مدیریت مصرف رسانه‌ای از فرصت دید و بازدید و صله رحم، بیشترین استفاده را ببرند و با ارسال عکس‌های مدیریت مصرف رسانه‌ای خود از جوایز نفیسی نیز بهره مند شوند.
شنبه 26 اسفند 1396
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از فرهنگسرای رضوان طی نامه ای تشکر و قدردانی نمود.
چهارشنبه 23 اسفند 1396
ویژه برنامه های فرهنگی، هنری و آیینی مذهبی استقبال از نوروز با عنوان "فصل دل تکانی" پنجشنبه و جمعه پایان سال در گلزار مطهر شهدای بهشت حضرت زهرا (س) برگزار می شود .
دوشنبه 21 اسفند 1396
نمایشگاه عکس «گواه» که حاصل نگاه کودکان کار به دنیاست، در هفته دوم اسفند ماه برگزار می‌شود.
شنبه 19 اسفند 1396
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت برای استفاده شهروندان از برنامه‌های ارایه شده از 19 تا 25 اسفند اعلام شد.
شنبه 19 اسفند 1396
آیین اختتامیه مسابقه کتابخوانی آفتاب در حجاب روز پنج شنبه 17 اسفند در فرهنگسرای کار و تعاون برگزار شد.
شنبه 19 اسفند 1396
گردهمایی بزرگ جمعی از کارآفرینان ایران برای ارائه سرفصل‌های یک جامعه پیشرفته اقتصادی، روز جمعه ۱۸ اسفند ساعت ۸ در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود.
چهارشنبه 16 اسفند 1396