حدیث
دسته بندی
بیست‌وچهار کتابخانه منتخب شهر تهران در تعطیلات نوروز به ارائه خدمات می‌پردازند که با استقبال ویژه‌ای از سوی مخاطبان روبه‌رو شده‌اند.
یک شنیه 06 فروردین 1396
کاروان راهیان نور سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با عنوان «سفیران فرهنگی» صبح امروز به سوی سرزمین نور اعزام شد.
یک شنیه 06 فروردین 1396
۲۲ کتابخانه‌ منتخب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۹ فعال‌اند و برای مراجعان خدمات ویژه‌ای ارائه خواهند کرد.
چهارشنبه 02 فروردین 1396
آخرین نشست ستاد برگزاری فرهنگسرای نوروزی به ریاست معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری و با حضور کمیته‌های مختلف برگزار شد.
چهارشنبه 02 فروردین 1396
سی و ششمین نشست معاونان و مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مرور اثرگذارترین فعالیت‌های فرهنگی هنری سال ۹۵ روز چهارشنبه ۲۵ اسفند برگزار شد.
پنج شنبه 26 اسفند 1395
مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۱ و رییس فرهنگسرای رازی عنوان کرد: اگر سال ۹۵ سال تلاش برای انس و آشنایی بیشتر شهروندان با قرآن بود، انشالله سال ۹۶ نیز با ادامه و گسترش این مسیر، سال تربیت خانواده قرآنی باشد.
چهارشنبه 25 اسفند 1395
دومین جشنواره طلوع، تقدیر از کارمندان نمونه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حوزه‌های مختلف با حضور رییس، معاونان، مدیران کل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مدیران فرهنگی هنری مناطق ۲۲گانه در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد
چهارشنبه 25 اسفند 1395
رییس فرهنگسرای رضوان ویژگی سال ۹۵ را حضور سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در همه مناسبت‌های ملی و مذهبی دانست.
چهارشنبه 25 اسفند 1395
مدیر فرهنگی هنری منطقه ۸ فعال‌تر شدن ظرفیت‌های سازمان فرهنگی هنری و اجرای برنامه‌های متمرکز را از اتفاقات خوب سال ۹۵ دانست و از همکاری بیشتر با نهادها و دستگاه‌های بیرونی در سال ۹۶ خبر داد.
چهارشنبه 25 اسفند 1395
رییس فرهنگسرای تهرانسر از برگزاری دومین جشنواره «فرهنگ، هنر، صنعت» در سال آینده خبر داد و ویژه برنامه «کاسب حبیب‌الله» را به عنوان مهم‌ترین برنامه سازمان فرهنگی هنری در سال ۹۵ معرفی کرد.
سه شنبه 24 اسفند 1395