حدیث
دسته بندی
مراسم رونمایی از سردیس شهید مدافع حرم ارتش محسن قوطاسلو به همت مدیریت فرهنگی هنری مترو در ایوان انتظار سه شنبه بیست و چهارم مرداد ماه برگزار شد .
چهارشنبه 25 مرداد 1396
آیین رونمایی از سردیس اولین شهید مدافع حرم ارتش جمهوری اسلامی محسن قطاسلو در تاریخ 24 مرداد ماه از سوی مدیریت فرهنگی هنری مترو، در ایستگاه مترو میدان ولیعصر (عج) (ایوان انتظار) برگزار می شود .
یک شنیه 22 مرداد 1396
نشست خبری سلسله جلسات نقد و رونمایی تازه‌های ادبیات با عنوان «رصد صبح» در فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
شنبه 21 مرداد 1396
مدیر مجتمع آموزشی میزان گفت: در آینده آموزش و پرورش بیشتر آموزش مهارت‌های زندگی انجام می‌شود و از آموزش سواد و خواندن نوشتن فاصله می‌گیرد و به سمت آموزش سوادهای دیگر مانند، سواد رسانه‌ای می‌رود.
شنبه 21 مرداد 1396
رییس فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه های اجتماعی از ثبت نام و عضویت رایگان خبرنگاران در کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری خبر داد.
سه شنبه 17 مرداد 1396
مراسم هم اندیشی بزرگ اصحاب قلم و رسانه به مناسبت روز خبرنگار توسط کانون حرفه‌ای رسانه و با مشارکت فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی با حضور بیش از پانصدنفر از خبرنگاران، عکاسان و فیلم‌برداران رسانه‌های مختلف و نیز معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد...
سه شنبه 17 مرداد 1396
اختتامیه همایش آبرنگ ایران با همکاری انجمن آبرنگ ایران و فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار می‌شود.
سه شنبه 17 مرداد 1396
فرهنگ‌سرای مهر همزمان با روز خبرنگار و با مشارکت روزنامه‌نگاران انجمن دفاع مقدس از خانواده خبرنگار شهید محمود صارمی در ویژه برنامه «پروانه‌های عصر خبر» تقدیر و تجلیل می‌کند.
سه شنبه 17 مرداد 1396
فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار ویژه برنامه‌هایی را در این هفته برگزار می‌کند.
دوشنبه 16 مرداد 1396
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت برای استفاده شهروندان از برنامه‌های ارایه شده از 14 تا 20 مرداد ماه اعلام شد.
یک شنیه 15 مرداد 1396