حدیث
دسته بندی
فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، درگذشت، احمد فراهانی، خبرنگار و پژوهشگر رسانه ای را به خانواده ایشان و جامعه خبرنگاری و رسانه ای کشور، تسلیت، گفت.
یک شنیه 04 تیر 1396
در نود و ششمین نشست «چهارشنبه هنر» سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، تعدادی از هنرمندان پیشکسوت حوزه تئاتر و سینما با محمود صلاحی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دیدار و گفت‌وگو کردند.
چهارشنبه 31 خرداد 1396
سعید عقیقی گفت: در ایران ساخت فیلم با موضوع شهر سخت، طاقت فرسا و مشکل است، زیرا هیچ دکور تخصصی در این زمینه نداریم و همه فضاها باید فضای واقعی شهر باشد و در عین حال امکانات فیلمبرداری بسیار کم است.
دوشنبه 29 خرداد 1396
مدیر کتابخانه ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از انجام عملیات رف خوانی در بیش از ۱۰۷ کتابخانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خبر داد.
شنبه 27 خرداد 1396
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت برای استفاده شهروندان از برنامه‌های ارایه شده از 27 خرداد تا 2 تیر ماه اعلام شد.
شنبه 27 خرداد 1396
نوزدهمین اجتماع مدافعان حرم با هدف ارج نهادن به خدمات صابرین سپاه و شهدای ترور عصر دیروز جمعه ۲۶ خرداد در میدان امام حسین (ع) برگزار شد.
شنبه 27 خرداد 1396
نود و پنجمین دیدار صمیمی هنرمندان با رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با عنوان «چهارشنبه هنر» با حضور هنرمندان حوزه ادبیات، هنرهای تجسمی، تئاتر برگزار شد.
شنبه 27 خرداد 1396
مصطفی احمدی، سعید عقیقی، مسعود مددی، مستانه مهاجر و حسن نجاریان با حکم سیدعلی احمدی دبیر ششمین جشنواره فیلم شهر به عنوان اعضای هیات انتخاب این رویداد هنری معرفی شدند.
شنبه 27 خرداد 1396
همزمان با سالروز شهادت حضرت علی (ع) مجلس تعزیه شهادت حضرت علی (ع) با حضور نوجوانان تعزیه خوان دارالمومنین طهران از ۲۴ تا ۳۰ خردادماه در فرهنگ‌سراهای خاوران، بهاران، رویش، ولاء و گلستان اجرا می‌شود.
سه شنبه 23 خرداد 1396
مسابقه قرآنی سراج ویژه خبرنگاران در رشته های حفظ، ترتیل و مفاهیم در دو بخش خواهران و برادران، 31 خرداد در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، برگزار می شود.
دوشنبه 22 خرداد 1396