حدیث
دسته بندی
رییس فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی از برنامه‌های ویژه این فرهنگ‌سرا در ماه مبارک رمضان خبر داد.
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
مدیرعامل باغ کتاب تهران از فعالیت این مجموعه از ساعت ۱۰ صبح تا سحر در ماه رمضان خبر داد.
شنبه 29 اردیبهشت 1397
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت برای استفاده شهروندان از برنامه‌های ارایه شده از 29 اردیبهشت تا 4 خرداد اعلام شد.
شنبه 29 اردیبهشت 1397
رییس فرهنگ‌سرای خاوران از برگزاری جشن بزرگ «ترنم رمضان» در آستانه‌ فرارسیدن ماه مبارک رمضان با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و ایجاد انگیزه و هدایت شغلی نوجوانان خبر داد.
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397
صبح امروز سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حضور در خبرگزاری فارس، از تحریریه این خبرگزاری بازدید کرد.
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397
برنامه «دیدار با یار مهربان» روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با معرفی و نقد و بررسی کتاب «کمدی اشتباهات» در فرهنگ‌سرای معرفت برگزار شد.
شنبه 22 اردیبهشت 1397
ششمین نشست حافظ خوانی با حضور سوگل مشایخی در هفتمین روز از فرهنگ‌سرای کتاب در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397
شانزدهمین جشنواره گلاب گیری «رایحه محمدی» همزمان با نیمه شعبان و با استقبال مخاطبان آغاز شد و تا ۲۶ اردیبهشت در فرهنگ‌سرای اشراق ادامه دارد.
سه شنبه 18 اردیبهشت 1397
کارگاه آموزش داستان‌نویسی به کودکان و نوجوانان با حضور فرحناز علیزاده در پنجمین روز فرهنگ‌سرای کتاب برگزار شد.
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397
نخستین نشست تخصصی ظرفیت‌های رسانه برای حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهر و رونمایی از کتاب‌«گفتمان سرمایه ایرانی» دوشنبه ۱۷ اردیبهشت درفرهنگ‌سرای رسانه برگزار می‌شود.
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397