حدیث
دسته بندی
اجرای چهاردهمین برنامه رادیو سواد آوا با موضوع «اعتبار منبع در اخبار»، پخش مجموعه «شصت ثانیه زندگی» با عنوان «سواد انتخابات – حق و باطل و راستگویی» و انتشار شمشین شماره نشریه ایست رسانه‌ای با موضوع صداقت رسانه‌ای از جمله فعالیت‌های فرهنگسرای رسانه و...
یک شنیه 03 اردیبهشت 1396
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت برای استفاده شهروندان از برنامه‌های ارایه شده از 2 تا 8 اردیبهشت اعلام شد.
شنبه 02 اردیبهشت 1396
جشن هفتاد و هفتمین سالگرد تولد رادیو با همکاری وب سایت "هنرلند" ، ماهنامه "مدیریت ارتباطات" فصلنامه "سرزمین هنر" و فرهنگسرای ارسباران 3 اردیبهشت ساعت 30/18 با حضور هنرمندان و پیشکسوتان رادیو برگزارمی شود.
شنبه 02 اردیبهشت 1396
مدیریت فرهنگی هنری منطقه 5 با هدف افزایش سطح دانش شهروندی، منطبق با نیازهای مخاطبان اقدام به راه‌اندازی مدرسه تئاتر در مراکز فرهنگی هنری این منطقه کرده است .
چهارشنبه 30 فروردین 1396
یک بازیگر پیشکسوت در گفت‌وگو با رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به مجموعه فعالیت‌های فرهنگسراها در شهر تهران گفت: این سازمان سهم بزرگی در ارتقای هنر دارد.
دوشنبه 28 فروردین 1396
جواد علیزاده هنرمند پیشکسوت کاریکاتوریست در گفت‌وگو با رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری توجه به هنرمندان تمام شاخه‌های هنری و عملکرد فراجناحی را از ویژگی‌های مثبت این سازمان دانست و خواستار حمایت بیشتر از هنرمندان برای دوام بیشتر در کارهایشان شد.
دوشنبه 28 فروردین 1396
رییس فرهنگسرای فردوس گفت: کیفی‌سازی برنامه‌ها و خدمات به منظور جلب رضایت حداکثری مخاطبان، رویکرد مراکز فرهنگی هنری منطقه 5 در سال جاری است.
شنبه 26 فروردین 1396
سیدمسعود شجاعی طباطبایی، مدیر خانه کاریکاتور، چهره سال هنر انقلاب اسلامی درسال ۱۳۹۵ شد.
شنبه 26 فروردین 1396
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت برای استفاده شهروندان از برنامه‌های ارایه شده از 26 فروردین تا اول اردیبهشت اعلام شد.
شنبه 26 فروردین 1396
اولین نشست مشاوره ای و کارگاهی با عنوان " رویش " در سال جدید با موضوع آسیب های تک فرزندی از سوی خانه فرهنگ و کتابخانه فرزانگان برگزار می شود.
دوشنبه 21 فروردین 1396