حدیث
دسته بندی
اتوبوس سواد رسانه‌ای فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در ایام نوروز در مناطق مختلف تهران مستقر است.
شنبه 05 فروردین 1396
لحظات آخر سال کم کم سپری می شود و گردش عقربه های ساعت انسان را به یاد تحویل سال نو می اندازد. یک سال دیگرگذشت و در این احوال، تنها طراوت بهار به مشام می رسد و دلخوش از اینکه در دوشنبه ای دیگر و ویژه برنامه "به تماشای سرو"به بهانه گرامیداشت سالروز تو...
پنج شنبه 03 فروردین 1396
ثبت نام بدون کنکور در مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از روز سه‌شنبه ۲۴ اسفند ماه آغاز می‌شود.
سه شنبه 24 اسفند 1395
همایش بررسی مخاطرات چهارشنبه سوری با رویکرد ایمنی شهروندان و آمادگی برای مقابله با مخاطرات چهارشنبه آخر سال برگزار می شود.
دوشنبه 23 اسفند 1395
با هدف ترویج فرهنگ ایمنی و ابراز همدردی با خانواده و همکاران شهدای آتش نشان، دانش آموزان منطقه 18 در کمپین " چهارشنبیسوزی " و مسابقه عکس یادگاری به یاد آتش نشانان شهید شرکت می کنند.
یک شنیه 22 اسفند 1395
معاون فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین تکریم و بزرگداشت مادران شهید شهر تهران، گفت: کسی نمی‌تواند شرایط و سختی مادران شهید را درک کند، همه اتفاقات روزمره برای مادران شهدا خاطره‌ای سخت است و پایدارترین عنصر پایبند به انقلاب خانواده‌ شهیدان هستند.
شنبه 21 اسفند 1395
آیین تکریم و بزرگداشت مادران شهید شهر تهران به مناسبت گرامیداشت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) در فرهنگسرای رضوان برگزار می شود.
چهارشنبه 18 اسفند 1395
همزمان با ایام وفات حضرت ام البنین(س)، از5 نفر از مادران شهدای منطقه چهارده در قالب ویژه برنامه « حلما » در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) پنجشنبه 19 اسفندماه ساعت 17تکریم و تجلیل می شود .
چهارشنبه 18 اسفند 1395
آخرین کارگاه " سینما و نکته های “ IT با حضور کارشناس متخصص سه شنبه 17 اسفند ساعت 17 در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
سه شنبه 17 اسفند 1395
کارگاه آموزشی رسانه ها و شبکه های اجتماعی، آسیب شناسی و ارائه راهکار چهارشنبه 18اسفند ماه در مجتمع شهیدان جعفری نژاد برگزار می شود.
یک شنیه 15 اسفند 1395