حدیث
دسته بندی
کارگاه آشنایی با سبک زندگی نوجوانان به منظور آشنایی خانواده ها با تحولات دوران نوجوانی 6 خرداد ماه در فرهنگسرای ملل برگزار می شود.
پنج شنبه 03 خرداد 1397
نوجوانان تعزیه خوان دارالمومنین طهران در قالب برنامه "مرثیه آفتاب"، بخش هایی از رشادت های حضرت علی (ع) را در جنگ احد روز های سوم و چهارم خرداد سالجاری در امامزادگان پنج تن (ع) لویزان روایت می کنند.
پنج شنبه 03 خرداد 1397
فرهنگسرای کار و تعاون به منظور گسترش و تقويت خوداتکايي، خودباوري، عزت ملی و ترویج فرهنگ کارآفرینی دومین کارگاه آموزشی «فرهنگ کارآفرینی و بهره وری » را با مشارکت خانه تعاونگران ایرانی برگزار کرد.
چهارشنبه 02 خرداد 1397
فرهنگسرای انقلاب اسلامی با مجموعه برنامه های «مهمانی مهربانی» با تولید محصول به وقت بندگی، مخاطبانش را با بخش هایی از دعای ابوحمزه ثمالی آشنا می کند.
سه شنبه 01 خرداد 1397
کتابخانه فرهنگ‌سرای فردوس، برنامه قصه‌گویی «با من بخوان» برای گروه سنی کودک با موضوع ارزش های زندگی را برگزار می‌کند.
سه شنبه 01 خرداد 1397
فرهنگسرای کار و تعاون با هدف گسترش و تقويت خوداتکايي، خودباوري و عزت ملي دومین کارگاه آموزشی «کارآفرینی و بهره وری » را با موضوع بهره وری در تعاونی ها امروز 1 خردادماه برگزار می کند.
سه شنبه 01 خرداد 1397
ویژه‌برنامه «من ایرانی‌ام» با موضوع حمایت از کالای ایرانی روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در فرهنگ‌سرای امید برگزار شد.
سه شنبه 01 خرداد 1397
فرهنگسرای کار و تعاون، به منظور گسترش فرهنگ حلم، صبر و آرامش و مهربانی با رویکرد چشم انداز خانواده اسلامی و تحکیم بنیان خانواده کارگاه آموزشی "مهارت های زندگی" را روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه برگزار کرد.
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
رئیس فرهنگسرای معرفت از برگزاری اولین جشنواره مردمی ماه معرفت در فرهنگسرای معرفت خبر داد .
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
فرهنگسرای کار و تعاون، به منظور تقویت نهاد خانواده کارگاه آموزشی "مهارت های زندگی" را روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه برگزار می کند.
یک شنیه 30 اردیبهشت 1397