حدیث
دسته بندی
فیلم های سینمایی «حقه باز دم دراز»، «شنل» و «آزاد به قید شرط» عنوان سه فیلم روز سینمای ایران است که در سینما چاپلین فرهنگسرای بهمن درحال اکران است.
شنبه 29 مهر 1396
نمایشنامه خوانی «شب بخیر جناب کنت» به نویسندگی اکبر رادی با کارگردانی میکائیل شهرستانی، شنبه ۲۹ مهر و ۶ آبان در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‎های اجتماعی اجرا می‌شود.
چهارشنبه 26 مهر 1396
عطر مهربانی " عنوان ویژه برنامه ای است که از سوی کانون نمایش فرهنگسرای تهران برگزار و طی آن هدایایی به کودکان سرطانی اهداء می شود.
چهارشنبه 26 مهر 1396
کارگردان فیلم های کوتاه «خوابگرد»،«سکوت» و«ماه عسل» در پاتوق فیلم کوتاه و ویدیویی، گفت: نگاهی که به فیلم های کوتاه در کشور ما است، نگاهی غیرجدی و دانشجویی است و به نظرم اگر به این حوزه از سینما توجه لازم صورت گیرد، استانداردها از سوی فیلم سازان رعای...
سه شنبه 25 مهر 1396
نمایش" طپانچه خانم" در چهارمین نشست " نقد صحنه " شنبه 29 مهر ساعت 15 در فرهنگ سرای ارسباران نقد و بررسی می شود .
سه شنبه 25 مهر 1396
اكران و نقد فیلمهای " وراي سكوت "، " دستها و شانه ها "، "پرده توری " و " نه تومانی ونه من " باحضور میهمانان ویژه مهتاب كرامتي و سامان استرکی، میرشکاری و یحیی منصورموید، عوامل فیلم ها و محمدرضا لطفی به عنوان مجری و منتقد در فرهنگسرای گلستان برگزار شد...
دوشنبه 24 مهر 1396
فیلم سینمایی«لانتوری» به کارگردانی و نویسندگی رضا درمیشیان، در قالب برنامه «سینما جامعه» با همکاری کانون فیلم قاب نو روز سه شنبه25 مهر ساعت 17در فرهنگسرای شفق پس از نمایش، نقد و بررسی می شود.
یک شنیه 23 مهر 1396
اكران خصوصي، نشست نقد و بررسي فيلم كوتاه" وراي سكوت" با حضور مهتاب كرامتي بازيگر و تهيه كننده و عوامل فيلم روز ٢٣ مهر ماه در فرهنگسراي گلستان برگزار مي شود.
شنبه 22 مهر 1396
همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، مجلس تعزیه شهادت امام حسین(ع) و حضرت علی اکبر (ع ) با حضور نوجوانان تعزیه خوان منطقه 14 تا پایان ماه صفر1439 در امامزاده های شهر تهران اجرا می شود .
شنبه 22 مهر 1396
نقد فیلم سینمایی «چه اتفاقی برای دوشنبه افتاد» با حضور مازیار فکری ارشاد منتقد سینما بعد از نمایش فیلم با زیرنویس فارسی، در سالن اصلی فرهنگسرای اندیشه برگزار شد و طی آن حضور کارگردانان سرشناس اروپایی در هالیوود مورد بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 19 مهر 1396