حدیث
دسته بندی
کتابخانه علامه طباطبایی (ره) فرهنگسرای کار و تعاون به مناسبت ماه مبارک رمضان و ایام شهادت حضرت علی (ع)، مسابقه کتابخوانی «فروغ ولایت» را برگرفته از خلاصه ی کتاب ارزشمند «علی از زبان علی» به نویسندگی دکتر سید جعفر شهیدی برگزار می‌کند.
پنج شنبه 03 خرداد 1397
همزمان با فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی، نقد و بررسی داستان کوتاه " من و آن پنج نفر به مانند انگشتان دست " از مجموعه داستان های کتاب " از جنون تا مجنون " پنج شنبه 3 خردادماه سالجاری در کتابخانه امام صادق(ع) برگزار می شود .
چهارشنبه 02 خرداد 1397
فرهنگسرای کار و نعاون به مناسبت سوم خرداد؛ سالروز آزادسازی خرمشهر، مراسمی با عنوان «شب شعرخرمترین حماسه» را روز پنجشنبه 3 خرداد برگزار می‌کند.
چهارشنبه 02 خرداد 1397
فرهنگسرای مهر به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، شب شعر "نخلهای سرافراز" را دوم خردادماه ساعت 17 با حضور شاعران جوان دفاع مقدس برگزار می کند.
سه شنبه 01 خرداد 1397
کارگاه تخصصی شعر با موضوع «کاربرد بدیع در شعر امروز» با حضور ابوذر احمدی در نشست این هفته کانون ادبی بهمن برگزار می شود.
سه شنبه 01 خرداد 1397
کتابخانه علامه جعفری مسابقه کتابخوانی "بار دیگر خرمشهر" را به مناسبت گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر برگزار می کند.
سه شنبه 01 خرداد 1397
رمان " کافه خیابان گوته" نوشته حمیدرضا شاه آبادی در شصت و دومین نشست از سلسله نشست‌های " ترنم قلم" فرهنگسرای گلستان مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
یک شنیه 30 اردیبهشت 1397
کتابخانه شیخ اشراق در ادامه فعالیت های فرهنگی هنری به معرفی کتاب "این دکمه را فشار نده " می پردازد.
یک شنیه 30 اردیبهشت 1397
" با یار مهربان " عنوان برنامه ای است که به همت کتابخانه شهربانو و دعوت از نویسندگان کتاب برگزار می شود .
شنبه 29 اردیبهشت 1397
کانون ادبی قلم فرهنگسرای کار و تعاون، یکصدوچهاردهمین نشست ادبی قلم خود را روز پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه باحضور کارشناسان ادبی وعلاقمندان به حوزه ادبیات آیینی در سالن اجتماعات این مرکز برگزار کرد.
شنبه 29 اردیبهشت 1397