حدیث
دسته بندی
خانه فرهنگ شهدا وابسته به مدیریت فرهنگی هنری مترو به مناسبت روز "جهانی پوکی استخوان " با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و در مانی شهید بهشتی (ره) "ایستگاه های سلامت " را در ایستگاه شهدا خط 4 مترو راه آهن شهری برگزار می کند.
شنبه 29 مهر 1396
به منظور ایجاد علاقه در دانش آموزان به کتابخوانی، کتاب « سفر با بادبادک » با موضوع آلودگی هوا برای دانش آموزان منتخب منطقه 14 خوانش می شود .
شنبه 29 مهر 1396
" کدبانوی ایرانی " عنوان یک مسابقه آشپزی است که در خانه فرهنگ فدک اجرا می شود.
شنبه 29 مهر 1396
فرهنگسرای گلستان مسابقه مذهبی "حدیث آفتاب" را به منظور ترویج فضایل اخلاقی و سیره عملی ائمه معصومین (ع) برگزار می کند.
شنبه 29 مهر 1396
همزمان با نیمه اول ماه صفر، تکیه سبک زندگی عاشورایی در قالب ویژه برنامه « جلوه سوگ » از 28 مهرماه سالجاری به مدت 15 روز در میدان آئینی امام حسین (ع) برپا می شود .
شنبه 29 مهر 1396
دومین جشنواره «فرهنگ، هنر و صنعت» که به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲۱ برگزار می‌شود، تا ۱۵ آبان ماه تمدید شد.
شنبه 29 مهر 1396
رییس مجتمع شهیدان جعفری نژاد از برگزاری مسابقات ورزشی همزمان با ایام هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد.
شنبه 29 مهر 1396
مرکز آموزش سازمان فرهنگی هنری به منظور یکپارچه سازی دوره های آموزشی خصوصا دوره های آموزش زبان انگلیسی و خانه های کودک که یکی از پرمخاطب ترین دوره ها در مراکز سازمان فرهنگی هنری است، اقدام به تهیه تقویم آموزشی این دوره ها کرد.
شنبه 29 مهر 1396
یک نویسنده کودک گفت: ادبیات در دوره‌ای از زمان مسیری را طی کرده که به بیان مستقیم اخلاقیات و نصیحت پرداخته؛ در حالی که می‌توان از ادبیات به عنوان ابزاری برای نگاه زیباتر به دنیا بهره برد.
پنج شنبه 27 مهر 1396
نگارخانه فرهنگ سرای گلستان همزمان با سالروز ۸۰ سالگی موزه ملک و موزه ایران باستان ، اقدام به برگزاری نمایشگاه منتخب آثار در هفته وقف کرده است.
چهارشنبه 26 مهر 1396