حدیث
دسته بندی
عصرانه فرهنگ عنوان سلسله نشست های ادبی است که با حضور علاقمندان برگزار و طی آن گلستان سعدی بازخوانی و تفسیر می شود.
یک شنیه 04 تیر 1396
با هدف گسترش فرهنگ مطالعه مفید، ترویج فرهنگ کتابخوانی، توسعه و ارتقای سلامت اجتماعی شهروندان، پرکردن اوقات فراغت در ایام تعطیلات، تعامل بیشتر خانواده ها با کتابخانه های عمومی در محلات مسابقه اطلاعات عمومی "جدول ماه" از سوی فرهنگسرای گلستان و به همت ...
شنبه 03 تیر 1396
کتابخانه شهر فرهنگسرای تهران با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نیز ایجاد انگیزه به مطالعه در کودکان و نوجوانان ، برای فصل تابستان اقدام به ثبت نام از اعضای جدید کرده است.
شنبه 03 تیر 1396
در برنامه «محفل داستان»، اثری از فیلیپ. کی. دیک، نویسنده آمریکایی نقد شد که در آن، انسان ها و موجوداتی که در کهکشان زندگی می کنند با هم عهد می بندند که در مواقع خطر به یکدیگر کمک کنند.
چهارشنبه 31 خرداد 1396
باغ موزه هنر ایرانی کارگاه مولوی شناسی با حضور عبدالجبار کاکایی را برگزار می کند .
چهارشنبه 31 خرداد 1396
شصت و هفتمین شب شعر طنز «قند و نمک»، سه‌شنبه 30خرداد‌ماه با حضور سعید بیابانکی و جمعی از شاعران طنزپرداز با توجه به تقارن با ماه مبارک رمضان با حال و هوای این ماه ارزشمند در فرهنگ‌سرای فردوس برگزار شد.
چهارشنبه 31 خرداد 1396
در برنامه «بشنو از نی» که به شرح و تفسیر مثنوی مولوی می پردازد به ویژگی های مثبت و منفی عرفان اشاره و گفته شد: این مساله قابل نقد و بررسی است.
چهارشنبه 31 خرداد 1396
مدیرعامل مجموعه باغ کتاب تهران از افتتاح قطعی این مجموعه در روز ۱۲ تیرماه سال جاری خبر داد.
چهارشنبه 31 خرداد 1396
نویسنده کتاب «دست های مادرانه» در نشست «دیدار با نویسنده» در کتابخانه آفتابگردان به خوانش کتاب خود پرداخت.
سه شنبه 30 خرداد 1396
همزمان با سالروز شهادت مصطفی چمران، داستان « من هنوز زنده هستم » در قالب برنامه « تجلی ایثار » چهارشنبه 31 خردادماه 96 ساعت 16 در کتابخانه ابن سینا نقد و بررسی می شود .
سه شنبه 30 خرداد 1396