حدیث
دسته بندی
ثبت‌نام مدرسه تئاتر فرهنگسرای فردوس با هدف ایجاد زمینه ای برای زندگی شاد و پرانرژی برای بزرگسالان و سالمندان در فصل تابستان آغاز شد .
شنبه 03 تیر 1396
فیلم " آشوب" به کارگردانی کاظم راست گفتار یکشنبه4 تیر ساعت 18 باحضور عوامل در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می شود .
شنبه 03 تیر 1396
نماینده سازمان أمل در ایران در مراسم رونمایی از مستند «درد مقدس»، گفت: ما نباید بگذاریم خط فکری و روش های علمی شهید چمران فراموش شود بلکه آموزه های او باید در دانشگاه ها تدریس شده و آموزش داده شود.
پنج شنبه 01 تیر 1396
در نود و ششمین نشست «چهارشنبه هنر» سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، تعدادی از هنرمندان پیشکسوت حوزه تئاتر و سینما با محمود صلاحی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دیدار و گفت‌وگو کردند.
چهارشنبه 31 خرداد 1396
فیلم سینمایی «اکسیدان» به کارگردانی و نویسندگی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی در سینما چاپلین فرهنگسرای بهمن در حال اکران است.
چهارشنبه 31 خرداد 1396
اسپانیا، برزیل و فرانسه بیشترین تعداد آثار را به بخش بین‌الملل ششمین جشنواره فیلم شهر ارسال کرده‌اند.
چهارشنبه 31 خرداد 1396
کارگردان فیلم سینمایی "برادرم خسرو" در هشتاد و دومین سکانس فرهنگسرای فردوس گفت: این فیلم علاوه بر جنبه خانوادگی و روان شناختی سعی کرده نحوه زندگی و مشکلات یک فرد دارای بیمار روانی را به تصویر بکشد .
سه شنبه 30 خرداد 1396
فیلم سینمایی«جدایی نادر از سیمین» ساخته اصغر فرهادی، در قالب برنامه «سینما جامعه» روز سه شنبه 30 خرداد ساعت 17در فرهنگسرای شفق پس از نمایش، نقد و بررسی می شود.
دوشنبه 29 خرداد 1396
سعید عقیقی گفت: در ایران ساخت فیلم با موضوع شهر سخت، طاقت فرسا و مشکل است، زیرا هیچ دکور تخصصی در این زمینه نداریم و همه فضاها باید فضای واقعی شهر باشد و در عین حال امکانات فیلمبرداری بسیار کم است.
دوشنبه 29 خرداد 1396
فرهنگسرای گلستان همزمان با ایام شهادت حضرت علی (ع) مجلس تعزیه حضرت علی (ع ) را با حضور نوجوانان تعزیه خوان دارالمومنین تهران عصر روز سه شنبه 30 خرداد ماه در بوستان فدک کنار مفبره الشهداء اجرا می کند .
یک شنیه 28 خرداد 1396