حدیث
دسته بندی
هنگسرای رازی با برگزاری برنامه سینما محله با نمایش فیلم " نصف مال من، نصف مال تو " به مناسبت روز معلم میزبان دانش آموزان است.
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1396
نمایش شاد و موزیکال «قصه بخت» به نویسندگی داود فتحعلی بیگی و به کارگردانی رضا انواری در فرهنگسرای فردوس اجرا می‌شود.
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1396
به همت کانون فیلم فرهنگسرای امید چهارشنبه های هر هفته نقد و برسی فیلم های سینمای ایران با حضورعوامل فیلم برگزار می شود.
دوشنبه 04 اردیبهشت 1396
این روزها چهار نمایش «سایه تو سایه» به نویسندگی و کارگردانی «داود فتحعلی بیگی»، «جادوگر کوچولو» به نویسندگی «هادی حسنعلی» و کارگردانی «فریبا دلیری»، «خونه قمر خانم» به نویسندگی و کارگردانی «شهناز روستایی» و «من و در لجباز» به نویسندگی و کارگردانی «م...
دوشنبه 04 اردیبهشت 1396
نمایش شاد و موزیکال «جک و لوبیای سحرآمیز» به کارگردانی «علیرضا دهقانی» و تنظیم «ماندانا عبقری» از فردا سه‌شنبه پنجم اردیبهشت‌ماه در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای فردوس روی صحنه می‌رود.
دوشنبه 04 اردیبهشت 1396
تئاتر عروسکی دل های بینا امروز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه ویژه کودکان نابینا در فرهنگسرای خاوران به روی صحنه رفت.
یک شنیه 03 اردیبهشت 1396
فیلم"آقای هرتز" محصول شبکه مستند سیما به کارگردانی صادق داوری فر یکشنبه 3 اردیبهشت ساعت 18در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می شود .
پنج شنبه 31 فروردین 1396
همزمان با 2 اردیبهشت روز جهانی زمین پاک، ویژه برنامه « زمین خانه ماست » در قالب نمایش های عروسکی و مسابقه کاردستی برای نوگلان از 2تا9 اردیبهشت ماه سال جاری در مدارس منتخب و خانه های کودک منطقه 14 برگزار می کند .
پنج شنبه 31 فروردین 1396
در اولین نشست سینما فرهنگ در سال ۹۶؛ فیلم سینمایی «ستیغ اره‌ای» به کارگردانی «مل گیبسون» شامگاه سه‌شنبه بیست و نهم فروردین در سالن اصلی فرهنگ‌سرای اندیشه به نمایش درآمد و با حضور سعید قطبی‌زاده و اجرای محمدرضا مقدسیان نقد و بررسی شد.
چهارشنبه 30 فروردین 1396
مدیریت فرهنگی هنری منطقه 5 با هدف افزایش سطح دانش شهروندی، منطبق با نیازهای مخاطبان اقدام به راه‌اندازی مدرسه تئاتر در مراکز فرهنگی هنری این منطقه کرده است .
چهارشنبه 30 فروردین 1396