حدیث
دسته بندی
مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۹ و رییس فرهنگسرای مهر درباره ویژه برنامه کتابت خطبه فدکیه گفت: متأسفانه در موضوع «ترویج سیره اهل‌بیت(ع)» نسبت به قالب‌های هنری بی‌توجهی شده است در حالی که زبان هنر به واسطه ظرافت و لطافتی که دارد می‌تواند بسیار تأثیرگذار باش...
سه شنبه 10 اسفند 1395
نمايشگاه گروهي"رو به نگاه من"با آثار تصويرسازي به كوشش مهنّا فضلي در فرهنگسراي ارسباران گشایش می یابد.
دوشنبه 09 اسفند 1395
اختتامیه آثار سومین دوره مسابقه عکس"سوگواره عاشورایی خط سوم"در دو بخش عکاسی با دوربین و موبایل با موضوع مراسم و آیین های عزاداری امام حسین(ع) محرم و صفر جمعه 13 اسفند ساعت 15 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود .
دوشنبه 09 اسفند 1395
نمایشگاه نقاشی ˝ملودی رنگ ها˝ فرناز احمدی از روز پنجشنبه 5 اسفند ماه به مدت یک هفته در نگارخانه آفرینش نقش فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود .
یک شنیه 08 اسفند 1395
همایون سلیمی که تابلوهایش در ششمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران نگارخانه لاله برای فروش گذاشته شده گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی باعث رونق اقتصادی هنرمندان می‌شود.
یک شنیه 08 اسفند 1395
نمایشگاه آثار نقاشی از روز شنبه هفتم تا دوازدهم اسفندماه به مدت یک هفته در نگارخانه ابن سینا برپاست.
شنبه 07 اسفند 1395
همزمان با روزهای سوگواری شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا سلام االله علیها با هنرنمایی پنجاه بانوی خوشنویس فوق ممتاز شهر تهران، خطبه فدکیه در فرهنگسرای مهر کتابت می‌شود.
شنبه 07 اسفند 1395
نمایشگاه عکس آثار آمنه وفایی با عنوان صور خیال از تاریخ 8 تا 14 اسفندماه درنگارخانه فرهنگسرای ملل برپا میشود.
شنبه 07 اسفند 1395
نمایشگاه کاشی معرق و ویترای مینا رستگار منش درنگارخانه فرهنگسرای معرفت به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز برگزار می شود.
شنبه 07 اسفند 1395
خانه کاریکاتور با مشارکت بنیاد حفظ ارزش های دفاع مقدس و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس نمایشگاه کاریکاتور با موضوع «ترامپ از نگاه کاریکاتوریست های ایرانی» را به نمایش می گذارد.
شنبه 07 اسفند 1395