حدیث
دسته بندی
نخستین نشست توجیهی راهنمایان تعلیمی و واسطین مناطق با حضور مدیر مرکز آموزش و نماینده نخستین مدرسه کودکان کار «صبح رویش» روز گذشته در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد و راهنمایان تربیتی در این نشست با یکدیگر هم‌پیمان شدند.
چهارشنبه 29 دی 1395
معاون فرهنگی امور زائران آستان حضرت عبدالعظیم (ع) با فرستادن نامه‌ای از مدیر فرهنگی هنری منطقه ۲۰ و رییس فرهنگسرای ولا تقدیر کرد.
چهارشنبه 29 دی 1395
به مناسبت روز جهانی فرهنگ به مدت ده هفته روزهای پنج شنبه از نقش ارزنده فعالان عرصه فرهنگی در سالن فرهنگ فرهنگسرای خاوران تجلیل می شود.
سه شنبه 28 دی 1395
جمعی از شهروندان و کسبه منطقه 5 با مشارکت در طرح جهاد مهربانی ضمن نذر وقت و تخصص خود گامی پایدار در راستای توانمندسازی نیازمندان و حل آسیب‌های اجتماعی برداشتند.
سه شنبه 28 دی 1395
آیین سپاس از سه شخصیت علمی، هنری و مذهبی در مراسمی با عنوان « روز فرهنگ»، پنج شنبه 30 دی ساعت 15 از سوی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 11در پردیس سینمایی رازی برگزار می شود.
سه شنبه 28 دی 1395
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزاری جشنواره فیروزه را در راستای عمل به مطالبات رهبر معظم انقلاب و شهردار تهران دانست و گفت: جشنواره فیروزه برای تقدیر و شناسایی و توانمندسازی از فعالان حوزه تولید محصولات فرهنگی برنامه ریزی شده است.
سه شنبه 28 دی 1395
کانون مردمی فعال در فرهنگسرای تهران و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 22 در زمینه های مختلف میزبان شهروندان علاقمند به فعالیت های فرهنگی ، هنری ، دینی و اجتماعی است.
سه شنبه 28 دی 1395
فرهنگسرای اشراق همزمان با فرا رسیدن روز هوای پاک ویژه برنامه "گامی به سوی هوای پاک" را برگزار می کند.
سه شنبه 28 دی 1395
ویژه برنامه شاد و مفرح «صباتیک» كاري از گروه تفريحات و مسابقات راديو صبا صبح روز یکشنبه 26 دی باحضور هنرجویان کارگاه فن بیان فرهنگسرای بهمن برگزار شد.
دوشنبه 27 دی 1395
خانه فرهنگ فدک به منظور عرضه و آشنایی شهروندان با تنوع محصولات صنایع دستی و با ارج گذاشتن به مقام هنرهای سنتی کشور بازارچه هنری صنایع دستی با عنوان " کوچه هنرهای ایرانی " را روز سه شنبه 28 دی ماه برگزار می کند .
دوشنبه 27 دی 1395