Menu

نمایش خبر

انتخابگر پوسته

تشریح برنامه‌های هفته فرهنگی «غزه نماد مقاومت»
/ دسته ها: همه اخبار

تشریح برنامه‌های هفته فرهنگی «غزه نماد مقاومت»

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای سرو، دبیرکل اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری با بیان این که مقاومت ملت فلسطین در برابر جنایات رژیم غاصب ، کودک کش و اشغالگر صهیونیستی در جنگ ۲۲ روزه غزه در تاریخ ثبت شده است به بیان تشریح برنامه های هفته فرهنگی «غزه نماد مقاومت» پرداخت.

سید ابوالقاسم رحیمیان دبیرکل اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری با تشریح برنامه های هفته فرهنگی «غزه نماد مقاومت» گفت : یکی از ابتکارات مجلس شورای اسلامی در دفاع از حقوق ملت فلسطین و ماندگار کردن مقاومت های این ملت در برابر اشغال و اشغالگری صهیونیست ها، تعیین و اعلام ۲۹ دی ماه به عنوان «روز غزه؛ نماد مقاومت فلسطین» است.

وی در ادامه اظهار داشت : بدون تردید، مقاومت مردم غزه در برابر تجاوزها و جنایات رژیم صهیونیستی و در شرایطی که حصر اقتصادی نیز به عنوان بخش ثابت سیاست های اشغالگران علیه زندگی عادی این مردم مورد عمل بوده، بی نظیر بوده است. تا کنون تاریخ چنین تلاش‌های مداوم در یک دوره زمانی طولانی را شاهد نبوده است. از این رو، جهان و جهانیان از این مقاومت ها، درس گرفته و اوج ثبات قدم و استواری اراده یک ملت در برابر فشارها و اقدامات غیرانسانی رژیم اشغالگر و حامیان آن را شاهد بوده است.

وی گفت : در این راستا ، هفته فرهنگی " غزه نماد مقاومت " با هدف اعلام حمایت از مقاومت ملت مظلوم و بی دفاع نوار غزه و با مشارکت اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری ،  مراکز فرهنگی هنری مناطق 1 و 6 شهرداری تهران ، فرهنگ سرای سرو ، جمعیت دفاع از ملت فلسطین ،  کمیته دانشجویان فلسطینی مقیم ایران، باغ موزه هنر ایرانی و موزه هنرهای معاصر فلسطین به مدت یک هفته و از روز پنجشنبه 2 بهمن ماه در باغ موزه هنرهای ایرانی واقع در مکان : خیابان ولی عصر(عج) ، بالاتری از پارک وی، خیابان فیاضی، خیابان بوسنی هرزگوین، سه راه دکتر حسابی ، در شهر تهران برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند همه روز از ساعت 9 صبح الی 17 از غرفه های مستقر در نمایشگاه دیدن نمایند .

گفتنی است مراسم افتتاحیه هفته فرهنگی  غزه نماد مقاومت  ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲ بهمن ماه با حضور شخصیت های سیاسی و فرهنگی و رهبران گروههای جهادی در باغ موزه هنر ایرانی برگزار خواهد شد .

 

مطلب قبلی پویش مردمی «گره‌گشا» با هدف ترویج انفاق برگزار می‌شود
مطلب بعدی امرودی: ارتقای فرهنگی راننده‌های تاکسی در ارتقای فرهنگی جامعه تاثیر دارد
Print
493 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

فایل ها برای دانلود

  • ga(.jpg, 24/76 KB) - 2 download(s)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان